„Always”: Jak z przebojem grupy Bon Jovi poradziła sobie adeptka akademii muzycznej? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Always”: Jak z przebojem grupy Bon Jovi poradziła sobie adeptka akademii muzycznej?

„Always”: Jak z przebojem grupy Bon Jovi poradziła sobie adeptka akademii muzycznej?

„Always” to jeden z najsłynniejszych ballad zespołu, która stała się prawdziwym koncertowym hitem.

Ken Tamplin Vocal Academy to wyjątkowa, amerykańska szkoła śpiewu, do której uczęszczają osoby z całego świata. Ich pedagogiem jest Ken Tamplin, piosenkarz specjalizujący się w chrześcijańskiej odmianie rocka, który w nauczaniu ma już 25 lat doświadczenia. Absolwenci zostają poddani dogłębnej, muzycznej nauce, a ich głosy stają się jeszcze bardziej profesjonalne – wielu z nich po ukończeniu kursu pojawiało się w programach takich jak „The Voice” oraz „X Factor”, a nawet reprezentowało swój kraj podczas Konkursu Piosenki Eurowizji.

Ken Tamplin nie uczy jednak tylko osób, które stać na wyjazd do Stanów Zjednoczonych i opłacenie kursu – filmy ze swoimi lekcjami publikuje również w serwisie YouTube. Umieszcza tam również efekty pracy swoich podopiecznych. Zobaczcie, jak z piosenką zespołu Bon Jovi poradziła sobie jedna z jego uczennic, pochodząca z Włoch Giusy Ferrigno.

„Always” jest rockową balladą zespołu Bon Jovi stworzoną na potrzeby ścieżki dźwiękowej filmu „Krwawy Romeo”, na której piosenka… nigdy się nie ukazała. Wszystko dlatego, że produkcja otrzymała niepochlebne recenzje, przez wzgląd na które grupa postanowiła wycofać swoją ofertę. Utwór powstał w roku 1994 i znalazł się w trzecim albumie Bon Jovi zatytułowanym „Cross Road”. Szybko stał się międzynarodowym hitem i jednym z najpopularniejszych przebojów zespołu.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *