Strona Główna > Ellie Goulding i Depeche Mode? Posłuchajcie nowego singla „All By Myself”. Dave Gahan był pod ogromnym wrażeniem!

Ellie Goulding i Depeche Mode? Posłuchajcie nowego singla „All By Myself”. Dave Gahan był pod ogromnym wrażeniem!

Największy brazylijski artysta i cieszący się międzynarodowym uznaniem DJ, Alok, znany ze współpracy z Johnem Legendem, Jasonem Derulo, Tove Lo, a ostatnio Ellą Eyre nad „Deep Down”, połączył siły z multiplatynową piosenkarką i autorką tekstów Ellie Goulding i brytyjskim DJ-em/producentem Sigalą.

Ten popowy hymn „All By Myself” zawiera sampel Depeche Mode z piosenki „Enjoy The Silence”. Muzycy Depeche Mode byli pod ogromnym wrażeniem końcowego rezultatu współpracy. Utworu możecie posłuchać poniżej.

Trio spotkał prawdziwy zaszczyt — Depeche Mode dali Alokowi, Sigali i Ellie Goulding zielone światło do użycia sampla „Enjoy The Silence”. Fragment został wykorzystany właśnie w najnowszym utworze „All by Myself”, który zawiera wszystkie elementy, jakie powinien mieć przebojowy hit jesieni, w tym wokal Goulding oraz nieskazitelną produkcję Aloka i Sigali. Alok chciał użyć sampla z takim szacunkiem, na jaki zasługuje piosenka Depeche Mode. Wszyscy artyści są niezwykle zadowoleni z rezultatów współpracy.

Wokal Ellie Goulding uczynił ją gwiazdą znaną na całym świecie i zapewnił wyróżnienia, jak np. „Najlepsza Brytyjska Artystka Solowa”. Goulding stała się jedną z najlepiej sprzedających się piosenkarek w Wielkiej Brytanii z ponad dwudziestoma trzema singlami na liście Top 40, w tym trzema z numerem 1. Jej największy singiel „Love Me Like You Do” szybko wspiął się na pierwsze miejsca list przebojów w Wielkiej Brytanii i ma ponad 2,2 miliarda wyświetleń na YouTube. Eteryczny wokal Ellie sprawił, że stała się artystką, która znalazła się na szczycie list przebojów obok takich nazwisk, jak Calvin Harris, Diplo i Big Sean. Śpiewała także na królewskim przyjęciu weselnym księżnej Kate Middleton i księcia Williama. Jej najnowszy album „Brightest Blue” stał się jej czwartym platynowym albumem. Niedawno Ellie wystąpiła u Jimmy’ego Fallona ze swoim nowym singlem „Easy Lover” (feat. Big Sean).

Polecamy również: