Ewa Minge przerażona. "Uprawiają prostytucję, podając się za modelki" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ewa Minge przerażona. „Uprawiają prostytucję, podając się za modelki”

Ewa Minge przerażona. „Uprawiają prostytucję, podając się za modelki”

Ewa Minge jest jedną z najpopularniejszych polskich projektantek mody, docenianą na całym świecie. W szczerym wywiadzie z PAP wyznała, że przeraża ją siła social mediów oraz „kariery osób znikąd”. Nie przebierała w słowach!

„Przeraża mnie siła social mediów, kariery osób znikąd, które stają się wzorem do naśladowania” – powiedziała Ewa Minge. Projektantka surowo oceniła modowych influcenrów. „Nie twierdzę, że wszystkie osoby z Instagrama sprzedają się za luksusowe rzeczy, ale część z nich uprawia prostytucję, podając się za modelki” – stwierdziła.

Zobacz też: Roksana Węgiel gwiazdą ukraińskiej produkcji! Będzie bohaterką filmu „Mavka i strażnicy lasu”

Ewa Minge opowiedziała o tym, że jest zaniepokojona faktem, że osoby mające ogromne zasięgi w internecie, pokazują, że w życiu liczą się tylko „ubrania, piękne auto, wakacje”.

Ewa Minge o wpływie mody na planetę

Projektantka wyraziła także zaniepokojenie wpływem mody na planetę i opowiedziała o tym, jak sama zmieniła podejście do filozofii mody. „Teraz traktuję ją bardziej jak sztukę, rezygnując z mody robionej na większą skalę” – powiedziała. Firma Ewy Minge skupia się teraz na pracy z indywidualnymi klientkami.

Ewa Minge jest autorką dwóch książek: „Gra w ludzi” i „Furtka do piekła”. W lipcu na rynku ukaże się kolejna pozycja projektantki: „Ubierałam arabskie księżniczki”. Jak zapowiada projektantka, w książce będzie można przeczytać między innymi o tym, jak pracuje ze swoimi klientkami.

Zobacz też: Quiz: Największe hity Reni Jusis. Jak dobrze je znasz?

Ewa Minge prywatnie

Ewa Minge urodziła się w Szczecinku. Mieszka w Zielonej Górze. Ma dwóch synów z pierwszego małżeństwa: Oskara i Gaspara. W 2017 roku wyszła za mąż po raz drugi. Jej wybrankiem jest Jerzy Woźniak – jednocześnie jej partner w biznesie. Ewa Minge cierpi na wrodzony niedorozwój wątroby.

Zobacz też: Nosowska na wspólnym zdjęciu z byłym partnerem i synem. Mikołaj rozczulająco o mamie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *