Nosowska na wspólnym zdjęciu z byłym partnerem i synem. Mikołaj rozczulająco o mamie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Nosowska na wspólnym zdjęciu z byłym partnerem i synem. Mikołaj rozczulająco o mamie

Nosowska na wspólnym zdjęciu z byłym partnerem i synem. Mikołaj rozczulająco o mamie

Katarzyna Nosowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z byłym partnerem i ich wspólnym synem. Mikołaj Krajewski zostawił pod zdjęciem rozczulający komentarz. „Dzięki, Mami, kocham Was ponad wszystko”.

Mikołaj Krajewski, syn Katarzyny Nosowskiej i byłego partnera – Adama Krajewskiego – 22 maja obchodził 27. urodziny. Z tej okazji Katarzyna Nosowska na swoim profilu na Instagramie opublikowała ich wspólne zdjęcie.

„22.05.1996 – Ojciec i matka – zyskali przyjaciela” – opisała zdjęcie Nosowska. „Niech życie Cię zachwyca” – dodała.

Syn Nosowskiej i Krajewskiego odpowiedział na wpis rozczulającym komentarzem. „Dzięki, Mami” – napisał. „Kocham Was ponad wszystko i chciałbym być choć w połowie takim rodzicem (kiedyś), jakich mam ja” – dodał.

Zobacz także: „Przestańcie”! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu

Kim jest Mikołaj Krajewski, syn Katarzyny Nosowskiej?

Mikołaj Krajewski jest artystyczną duszą. Próbuje swoich sił w modelingu, ale też na scenie. Od czasu do czasu występuje z mamą. W sierpniu zeszłego roku wystąpili razem na sopockiej estradzie. W albumie „Basta” znajdziemy ich wspólny utwór: „Mówiła mi matka”.

Prywatnie, jak donoszą media, Mikołaj Krajewski jest w związku. Od kilku lat ma spotykać się z piękną Marianną.

Zobacz także: Męskie Granie 2023: Jest już hymn tej edycji! „Supermoce” będą hitem lata?

Nowy album Katarzyny Nosowskiej

Tymczasem w zeszłym tygodniu na rynku pojawił się nowy album Katarzyny Nosowskiej „Degrengolada”.

– „Degrengolada” w założeniu mogłaby stanowić inspirację do podjęcia (niemałego, lecz wybitnie korzystnego) indywidualnego wysiłku, by zejść do fundamentu istnienia i metodycznie sprawdzić każdą z wielu warstw, które ponoć składają się na nasz obraz. Po to, by zostawić jedynie prawdę oraz esencję, które (wiem to na pewno) dowodzą naszej niezwykłości. Właściwie to, co chciałabym przekazać słuchaczowi zawiera się w jednym zdaniu: Jesteś gigantem, nie pochylaj głowy, nie dawaj się prowadzić, czuj, żyj i obudź się do prawdy. Już czas – opisuje swoją nową płytę Nosowska.

Zobacz także: Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *