Roksana Węgiel gwiazdą ukraińskiej produkcji! Będzie bohaterką filmu "Mavka i strażnicy lasu" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Roksana Węgiel gwiazdą ukraińskiej produkcji! Będzie bohaterką filmu „Mavka i strażnicy lasu”

Roksana Węgiel gwiazdą ukraińskiej produkcji! Będzie bohaterką filmu „Mavka i strażnicy lasu”

Roksana Węgiel użyczy głosu tytułowej bohaterce animowanego filmu „Mavka i strażnicy lasu” w jego polskiej wersji. Premiera już w sierpniu!

Roksana Węgiel wcieli się w główną bohaterkę polskiej wersji ukraińskiej animacji „”Mavka i strażnicy lasu”. – Kiedy dostałam propozycję dubbingowania roli w filmie animowanym, nie mogłam odmówić – uwielbiam nowe wyzwania! Kilka lat temu miałam już okazję wcielić się w postać Mary, głównej bohaterki fabularnego 'Tajemniczego ogrodu’. Jednak teraz to zupełnie coś nowego! Animacja… Będę tytułową Mavką w familijnej superprodukcji „Mavka i strażnicy lasu” – mówi Roksana Węgiel cytowana przez Interię.

– To niesamowite, że w Ukrainie ten film miał więcej widzów niż „Avatar”. Wierzę, że w Polsce odniesie równie wielki sukces. „Mavka i strażnicy lasu” to piękna opowieść o miłości i nadziei, o tym, że człowiek potrafi zniszczyć, ale umie też uratować. To ważne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, byśmy nie zapominali, że warto sobie wzajemnie pomagać – dodaje.

Zobacz także: „Przestańcie”! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu

Roxie nie ukrywa ekscytacji. – Tak wygląda Mavka czyli tytułowa bohaterka cudownej, wzruszającej i głębokiej produkcji w którą mam przyjemność się wcielać. Bardzo dziękuję @lubie_filmy za zaproszenie do tego projektu! W kinach od 4 sierpnia – napisała na swoim fanpage’u na Facebooku.

W Ukrainie film miał swoją premierę w marcu.

Zobacz także: Męskie Granie 2023: Jest już hymn tej edycji! „Supermoce” będą hitem lata?

„Mavka i strażnicy lasu”

Jak opisują producenci, „Mavka i strażnicy lasu” to opowieść o mitycznych stworzeniach. Jednym z nich jest tytułowa Mavka, która pełni rolę Strażniczki Lasu. Ma za zadanie ochronę głównego skarbu lasu, jakim jest Źródło Życia. Mavka na swojej drodze spotyka Lukasha i zakochuje się. Wtedy do gry wkracza wszechmocna Kilina, która planuje podstępnie dotrzeć do Źródła Życia.

Czekamy na polską premierę! Tymczasem już teraz w polskich kinach można zobaczyć specjalne pokazy przedpremierowe filmu „Mavka i strażnicy lasu” w wersji ukraińskiej.

Zobacz także: Nosowska na wspólnym zdjęciu z byłym partnerem i synem. Mikołaj rozczulająco o mamie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *