Hit „Kroplą deszczu” w odświeżonej odsłonie!
Strona Główna > Hit „Kroplą deszczu” w odświeżonej odsłonie! Przypomnijcie sobie szkolne dyskoteki lat 90.

Hit „Kroplą deszczu” w odświeżonej odsłonie! Przypomnijcie sobie szkolne dyskoteki lat 90.

Utwór „Kroplą deszczu” po raz pierwszy znalazł się we wszystkich serwisach streamingowych. Posłuchajcie, jak brzmi w odświeżonej wersji.

„Kroplą deszczu” Gabriel Fleszar malował niejedno wspomnienie szkolnej dyskoteki. Tego hitu końca lat dziewięćdziesiątych na próżno było szukać w serwisach streamingowych. Aż do teraz!

Pierwszy album artysty „Niespokojny” został zremasterowany i w odświeżonej wersji trafił do wszystkich posiadaczy kont na platformach muzycznych.

Przebój „Kroplą deszczu” powraca w nowej odsłonie

„Piosenka „Kroplą deszczu” to jeden z największych klasyków polskiej muzyki lat 90. Do dzisiaj wielu Polaków pamięta jej tekst. Niestety, przez wiele lat utwór nie był dostępny w serwisach streamingowych. Jednak w końcu się to zmieniło i teraz ten hit Gabriela Fleszara jest dostępny dla wszystkich. Na pewno nie zabraknie go na żadnej „najtisowej” imprezie!”

W 1999 roku Gabriel Fleszar zadebiutował swoim przebojem „Kroplą deszczu”. Potem wydał kilka innych piosenek, w tym „Zatrzymaj mnie proszę”, „Nasza droga donikąd”, „Ciebie nie ma tu”, „Gdy oszalał świat” i „Właśnie tak”. W 2011 roku wziął udział w drugiej edycji programu The Voice of Poland, jednak bez większego powodzenia.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *