Strona Główna > Jak dzisiaj wygląda gwiazda disco lat 80. Wilde? [GALERIA]

Jak dzisiaj wygląda gwiazda disco lat 80. Wilde? [GALERIA]

Okazuje się, że jedna z największych gwiazd 80. nadal koncertuje i ma się całkiem dobrze. Przesadziła jedynie chyba trochę z operacjami plastycznymi.

Kim Wilde kończy dziś 62 lata! Urodziła się 18 listopada 1960 roku w Londynie. Na scenie zadebiutowała już w wieku 12 lat u boku swojego ojca.

Piosenkarka zasłynęła przebojem „Kids In America” z 1981 roku. Międzynarodowy przebój był dziełem jej brata Ricky’ego i taty, brytyjskiego rock’n’rollowca Marty’ego Wilde’a, i w pewnym momencie sprzedawała nawet 60 000 kopii singla dziennie.

Później było tylko lepiej, piosenkarka miała takie przeboje jak „You Came” czy „You Keep Me Holding On”, które do dzisiaj można usłyszeć na każdej dobrej imprezie disco.

W 1987 roku Michael Jackson zaprosił Wilde’a, aby dołączyła do niego w jego trasie „Bad” i otworzyła 33 koncerty w Europie i Wielkiej Brytanii. Okazuje się jednak, że nie miała za bardzo okazji go bliżej poznać. Powiedziała:

Był wtedy postacią nieuchwytną i trzymał się z daleka od wszystkich. Nigdy nie siedzieliśmy i nie rozmawialiśmy. Zrobiliśmy sobie razem zdjęcie reklamowe i to był najdłuższy czas, jaki spędziliśmy razem.

W 1990 roku wokalistka ruszyła w trasę koncertową z Davidem Bowiem, która jak wspomina, była wspaniałą przygodą. David był dla niej wielkim wsparciem i inspiracją.

Kim Wilde tak naprawdę nigdy nie zeszła ze sceny na dobre. 61-letnia gwiazda cały czas koncertuje. Aktualnie jest w trakcie trasy koncertowej, podczas której wykonuje swoje największe przeboje.

Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda.

Polecamy również: