Jak Joanna Racewicz powiedziała dziecku o stracie ojca? [PODCAST] »
Strona Główna > Jak Joanna Racewicz powiedziała dziecku o stracie ojca? [PODCAST]

Jak Joanna Racewicz powiedziała dziecku o stracie ojca? [PODCAST]

Joanna Racewicz była gościnią najnowszego odcinka podcastu Kamila Balei „Tato, no weź”. Koniecznie posłuchajcie rozmowy!

Joanna Racewicz wie, co znaczy utrata najbliżej osoby, kiedy świat zatrzymuje się na dłuższą chwilę i wywraca nasze życie do góry nogami. Tak było, gdy jedna z najbardziej cenionych dziennikarek 10 kwietnia 2010 roku straciła męża w katastrofie smoleńskiej. To był trudny moment dla niej i dla jej synka, który nie zobaczył już więcej swojego taty. Jak Joanna Racewicz wyjaśniła synowi odejście bliskiej osoby? Dlaczego podjęła decyzję o terapii? Dlaczego zdecydowała się na późne macierzyństwo?

Joanna Racewicz w rozmowie z Kamilem Baleją w podcaście „Tato, no weź” o miłości do dziecka, która pomogła jej w najtrudniejszych chwilach.

Posłuchaj rozmowy z Joanną Racewicz:

Słuchajcie nas w serwisach streamingowych

„Tato, no weź” to podcast dla przyszłych i obecnych rodziców, w którym głos za mikrofonem zabiera tata, pokazując tacierzyństwo z zupełnie nowej, nieznanej nam strony. Zapnijcie swoim dzieciom w wózku pasy, bo szykuje się naprawdę ostra jazda bez trzymanki.

Kup książkę „Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa” Wydawnictwo Agora: https://cutt.ly/Baleja-Tato-no-wez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *