Jay-Z i Beyoncé kupili rezydencję w Malibu. Kosztowała krocie! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jay-Z i Beyoncé kupili rezydencję w Malibu. Kosztowała krocie!

Jay-Z i Beyoncé kupili rezydencję w Malibu. Kosztowała krocie!

Amerykańskie media informują, że Jay-Z i Beyoncé kupili luksusową willę w Malibu. Rezydencja kosztowała 200 mln dolarów.

Według doniesień medialnych, 200 mln dolarów, które Jay-Z i Beyoncé przeznaczyli na zakup posiadłości, ma być najwyższą kwotą, za jaką kiedykolwiek kupiono dom w stanie Kalifornia.

Willa ma być drugą najdroższą nieruchomością w całym USA. Pierwszeństwo przypada czteropoziomowemu apartamentowi na Manhattanie w Nowym Jorku, który w 2019 roku kupił potentat funduszy hedgingowych Kenneth Griffin. Apartament kosztował około 338 mln dolarów.

Willę gwiazdorskiej pary zaprojektował japoński wizjonerski architekt Tadao Ando. Poprzednim właścicielem domu był William Bell Jr. – znany w środowisku kolekcjoner sztuki. Ponoć budowa posiadłości trwała 15 lat, a Bell zaciągnął na nią kredyt w wysokości 100 mln dolarów.

Amerykańskie media opisują nieruchomość jako „perełkę architektoniczną” czy „minimalistyczne arcydzieło”.

W 2017 roku Jay-Z i Beyoncé kupili dom w Kalifornii za 88 mln dolarów.

Zobacz także: Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!

Beyoncé i Jay-Z

Beyoncé i Jay-Z są parą od 2002 roku. Pierwsze plotki na temat ich romantycznej relacji pojawiły się po nagraniu wspólnego utworu „’03 Bonnie & Clyde”. Beyoncé i Jay-Z nie ujawniali jednak żadnych rewelacji na temat życia prywatnego. 4 kwietnia 2008 roku para wzięła ślub. Ceremonia odbyła się na tarasie apartamentu Jaya-Z w Nowym Jorku. Para długo jednak oficjalnie nie potwierdzała doniesień o małżeństwie. Media okrzyknęły ten ślub mianem jednego z najpilniej strzeżonych wydarzeń w historii show-biznesu.

Zobacz także: „Przestańcie”! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu

7 stycznia 2012 roku przyszła na świat córka Beyoncé i Jaya-Z – Blue Ivy Carter. 13 czerwca 2017 roku Beyoncé urodziła bliźniaki: córkę Rumi i syna Sira.

Gwiazdorski duet uchodzi za jedną z najlepiej zarabiających par w Hollywood.

Zobacz także: Męskie Granie 2023: Jest już hymn tej edycji! „Supermoce” będą hitem lata?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *