Jennifer Lopez ze łzami w oczach: Jeśli znajdziecie prawdziwą miłość, to o nią walczcie! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Jennifer Lopez ze łzami w oczach: Jeśli znajdziecie prawdziwą miłość, to o nią walczcie!

Jennifer Lopez ze łzami w oczach: Jeśli znajdziecie prawdziwą miłość, to o nią walczcie!

Artysta po raz pierwszy w tak szczerym wywiadzie dla Apple Music opowiedziała o powrocie do Bena Afflecka.

Jennifer Lopez udzieliła szczerego wywiadu Zane’owi Lowe’owi dla Apple Music. Artystka całkowicie otworzyła się na temat rozstania z Benem Affleckiem w 2004 roku.

Kiedy odwołaliśmy ślub 20 lat temu, był to dla mnie największy zawód miłosny w życiu. Szczerze mówiąc, czułam się wówczas tak, jakbym miała umrzeć. Przez następnych 18 lat wpadłam w spiralę, podczas której nie mogłam zaznać szczęścia. Ale teraz, 20 lat później, nadeszło iście hollywoodzkie, szczęśliwe zakończenie. Jeśli znajdziecie prawdziwą miłość, to o nią walczcie do samego końca i nigdy się nie poddajcie!

– powiedziała Jennifer.

Cały wywiad z artystką możecie zobaczyć poniżej.

W tym roku, a dokładnie 25 listopada minęło 20 lat od dnia premiery albumu „This is me… then”, który Jennifer Lopez dedykowała swojemu ówczesnemu chłopakowi, a dziś mężowi, czyli Benowi Affleckowi. Z tego albumu pochodzą takie przeboje jak „Jenny from the block”, „All I have” oraz „Dear Ben”.

Teraz artystka po 20 latach zapowiedziała premierę nowej wersji tej płyty „This Is Me… Now”.

Zrobiliśmy to w momencie, w którym ponownie połączyłam się z miłością mojego życia i zdecydowaliśmy, że już zawsze będziemy razem. Przesłanie tego albumu brzmi: Ta miłość istnieje. To jest prawdziwa miłość.

– mówiła o płycie.

Tak prezentuje się zwiastun albumu:

Jennifer Lopez to nagrodzona licznymi statuetkami aktorka, producentka i wokalistka oraz jedna z najbardziej wpływowych kobiet w historii. Sprzedała ponad 75 milinów płyt, a jej filmy zarobiły łącznie ponad 3 miliardy dolarów. Jennifer Lopez znalazła się na słynnej liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie magazynu TIME, została też nazwana najbardziej wpływową gwiazdą przez Forbes oraz najpiękniejszą kobietą na świecie przez magazyn People. Ma w dorobku dwie nominacje od nagrody Golden Globe za role w filmach „Hustlers” i „Selena”. Do dzisiaj pozostaje jedyną kobietą, która w tym samym momencie podbiła listę Billboardu oraz box office swoją płytą, oraz filmem.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *