Strona Główna > „Time To Say Goodbye”: Piękny duet w „The Voice Of Poland”. Kto wygrał bitwę?

„Time To Say Goodbye”: Piękny duet w „The Voice Of Poland”. Kto wygrał bitwę?

Za nami kolejny odcinek nowej edycji „The Voice Of Poland”. Zobaczcie, jak z wielkim przebojem Andrei Bocellego poradzili sobie Ewelina i Krzysztof.

Wraz z jesienną ramówką stacji TVP2 powrócił najpopularniejszy program talent show w Polsce The Voice of Poland”! Trwa aktualnie etap bitew, w którym mogliśmy zobaczyć między innymi Ewelinę i Rafała. Pierwszy raz piosenkę „Con te partirò” znaną też jako „Time To Say Goodbay” Andrea Bocelli zaśpiewał na festiwalu w San Remo w 1995 roku. Jeszcze większym sukcesem cieszyła się druga wersja piosenki z 1996 roku, zaśpiewana częściowo po angielsku w duecie z Sarah Brightman. A jak wyszło to uczestnikom „The Voice of Poland” i kto przeszedł dalej? Zobaczcie!

Talent show „The Voice Of Poland” został premierowo wyemitowany na antenie TVP2 3 września 2011 roku. Program jest na międzynarodowym formacie, którego pierwsza edycja miała miejsce w Holandii. Nagrodą główną jest propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska ora tytuł „Najlepszego głosu w Polsce”.

W jury zasiadają LanberryJustyna SteczkowskaTomson i Baron oraz Marek Piekarczyk.

Polecamy również: