Celine Dion: 12-latek zaśpiewał przebój "My Heart Will Go On" z filmu "Titanic". Jurorom opadły szczęki! [WIDEO]
Strona Główna > Jurorzy: „Masz niebiański głos!”: 12-latek zaśpiewał przebój „My Heart Will Go On” z „Titanica” [WIDEO]

Jurorzy: „Masz niebiański głos!”: 12-latek zaśpiewał przebój „My Heart Will Go On” z „Titanica” [WIDEO]

Chłopiec wystąpił podczas castingów do rumuńskiej wersji programu „Mam talent”. Wykonał wielki przebój z repertuaru Celine Dion. Reakcje jurorów i publiczności mówią same za siebie. Takiego głosu może mu pozazdrościć niejeden dorosły!

Ten występ na pewno zapisze się w historii programu

Pomimo że przebój „My Heart Will Go On” został wydany w 1997 roku, bardzo często powraca do nas w coraz to nowszych odsłonach. Kilka tygodni temu wystartowała nowa edycja rumuńskiej edycji show „Mam talent”. W jednym z ostatnich odcinków 12-letni Gabriel podczas przesłuchań wykonał przebój Celine Dion z filmu „Titanic”. Po jego występie owacjom na stojąco nie było końca!

Jeden z jurorów krótko skomentował jego występ:

Mam ciarki na całym ciele. Twój talent jest niesamowity! To zaszczyt móc Cię tutaj słuchać. Już jesteś wielką gwiazdą! Brawo!

Tak powstawał wielki hit Celine Dion do filmu „Titanic”

Celine Dion nigdy nie chciała zaśpiewać „My Heart Will Go On”. Właściwie to jej nienawidziła. Kiedy kanadyjska gwiazda nagrała tę piosenkę, nie myślała o filmie ani o tym czy będzie grana w radiu. James Cameron przyjechał pewnego razu do Las Vegas i zaprosił Celine do swojego apartamentu, aby zaśpiewała mu piosenkę, którą mógłby wykorzystać w nowym filmie. Chodziło oczywiście o „Titanica”. James nie był do końca przekonany jej wykonaniem. Jednak kilka tygodni później zadzwonił do Celine i poprosił ją, aby przyleciała do Nowego Jorku nagrać demo. Później wszystko potoczyło się błyskawicznie. Jak mówią sami twórcy „reszta jest historią”.

„My Heart Will Go On” pochodzi z wydanego w 1997 roku albumu Celine Dion „Let’s Talk About Love”. Piosenka była skomponowana specjalnie na potrzeby filmu „Titanic”. Utwór został nagrodzony między innymi Oscarem w kategorii „Najlepsza oryginalna piosenka filmowa”, statuetką Grammy oraz Złotym Globem.

Polecamy również: