Karolina Gruszka jako młoda dziewczyna klęła jak szewc.
Strona Główna > Karolina Gruszka jako młoda dziewczyna klęła jak szewc. Co jeszcze ukrywa aktorka? [PODCAST]

Karolina Gruszka jako młoda dziewczyna klęła jak szewc. Co jeszcze ukrywa aktorka? [PODCAST]

Tym razem Odetę Moro w audycji „Najlepszy weekend” odwiedziła Karolina Gruszka, która opowiedziała o nowym filmie „Wyrwa”. Aktorce na wielkim ekranie partneruje Tomasz Kot. Karolina Gruszka przyznała, że trudno jej się ogląda siebie w filmach. Dlaczego? Posłuchajcie rozmowy!

Karolinę Gruszkę możemy ponownie oglądać na wielkim ekranie. Aktorka miała okazję ostatnio zagrać w filmie „Wyrwa” w reżyserii Bartosza Konopki. Poza Karoliną Gruszką w produkcji wzięła udział cała plejada gwiazd. W filmie zobaczymy m.in. Tomasza Kota, Grzegorza Damięckiego, Olgę Bołądź oraz Marię Pakulnis. Aktorka tym razem wcieli się w rolę kobiety, która ginie w wypadku samochodowym. Jak się okazuje, jej śmierć nie jest zupełnie przypadkowa, a zmarła jest posądzona o celowe popełnienie samobójstwa. Karolina Gruszka miała już okazję zobaczyć film, co nie było dla niej do końca łatwym doświadczeniem:

Myślę, że żaden aktor nie lubi do końca oglądać siebie na ekranie. Trochę tak jest, że coś sobie wymyśliłam i nie działa to tak, jakbym chciała.

Karolina Gruszka ujawnia prawdę na temat przeklinania

Wiele osób zarzuca Karolinie Gruszce bycie idealną. Aktorka przyznaje, że jest daleka od perfekcjonizmu i zdarza jej się powiedzieć niecenzuralne słowo. Teraz może już nie tak często, jak kiedyś, ale dalej zdarzają się trudne sytuacje, w których aktorce zwyczajnie puszczają nerwy. Szczególnie w branży filmowej, która jest prawdziwym emocjonalnym rollercoasterem. Karolina Gruszka powiedziała szczerze, jak to z tym przeklinaniem u niej jest:

To było w szkole teatralnej. Zresztą zdarza mi się do tej pory, ale zdarza mi się w pracy, to tak. W domu nie mam powodów. W pracy jestem przyzwyczajona, żeby pewne rzeczy mówić wprost.

Jakie przekleństwa w szczególności lubi Karolina Gruszka? Co sądzi o fanach, którzy zarzucają jej bycie idealną?

Posłuchajcie całej rozmowy Karoliny Gruszki z Odetą Moro w programie „Najlepszy weekend”:

Polecamy również: