Kate Winslet, Daniel Radcliffe i inni: Te gwiazdy nienawidzą swoich kultowych ról »
Strona Główna > Kate Winslet, Daniel Radcliffe i inni: Te gwiazdy nienawidzą swoich kultowych ról

Kate Winslet, Daniel Radcliffe i inni: Te gwiazdy nienawidzą swoich kultowych ról

Oto 10 aktorów, którzy nie przepadają za swoimi kultowymi rolami, mimo że to właśnie dzięki nim zyskali sławę. Sprawdź, jakie to role!

Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe znany nam przede wszystkim z roli Harry’ego Pottera, parę lat temu przyznał w wywiadzie, że bardzo nie lubi swojej roli w szóstej części przygody o Harrym Potterze. Tłumaczył to faktem, iż uważał, że nie zagrał wystarczająco dobrze, a nawet gorzej niż w piątej części.

Kate Winslet

Kate wyznała w wywiadzie, że nie przepada za swoim występem w kultowym filmie „Titanic” choć do samego filmu nic nie ma, tak rola jej się nie podoba. Uznała do tego, że jej amerykański akcent jest okropny.

Gwyneth Paltrow

Aktorka wyznała, że naprawdę nie lubi swojej roli w filmie „Shallow Hal„.

Mark Wahlberg

Mark wyznał, że rola, z której naprawdę nie był zadowolony była w filmie „Boogie Nights„. Był z niej na tyle niezadowolony, że nie chciał by ktokolwiek ten film oglądał.

Robert Pattinson

Zmierzch” z roli w tym filmie chyba wszyscy najbardziej kojarzą Roberta Pattinsona. Przyznał on jednak, że bardzo nie lubi postaci Edwarda i im dłużej czytał scenariusz tym bardziej czuł do niego niechęć.

Megan Fox

Z roli w filmie „Transformers” Megan Fox nie była zadowolona, przyznała, że film nie był taki zły, jednak nie była zadowolona ze swojej roli.

Jim Carrey

Kick-Ass 2” W tym właśnie filmie zagrał Jum Carrey, jednak nie brał udziału w jego promocji i nie chcę o nim słyszeć, wszystko ze względu na brutalność, która była w filmie.

George Clooney

George przyznał, że jego portret Batmana w filmie „Batman i Robin” z 1997 roku nie był najlepszy i to właśnie za tą rolą w swoim wykonaniu nie przepada, jak i za samym filmem.

Crispin Glover

Back to the Future” bo właśnie o tym filmie mowa w przypadku Crispina Golvera, który zagrał w nim ojca Marty’ego, nie przepadał za tym filmem i nie pochwalał zakończenia trylogii

Lindsay Lohan

Kiedy jeden z fanów wyznał aktorce, że obejrzał dwa razy film „I Know Who Killed Me” aktorka odparła dosyć wymownie, że było to o dwa razy za dużo.

Polecamy również: