"Emily w Paryżu": Zobacz oficjalny zwiastun 3. sezonu serialu Netfliksa » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Emily w Paryżu”: Zobacz oficjalny zwiastun 3. sezonu serialu Netfliksa

„Emily w Paryżu”: Zobacz oficjalny zwiastun 3. sezonu serialu Netfliksa

Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu „Emily w Paryżu”. Już 21 grudnia 2022 roku na Netfliksie pojawi się 3. sezon serialu. Już teraz możecie zobaczyć oficjalny zwiastun!

Nagradzany twórca i showrunner Darren Star powraca z trzecim sezonem nominowanego do nagrody Emmy serialu „Emily w Paryżu”. Producentka i aktorka Lily Collins znowu wciela się w Emily Cooper. Razem z nią na ekran wracają Philippine Leroy-Beaulieu, Lucas Bravo, Ashley Park, Camille Razat, Samuel Arnold, Bruno Gouery, William Abadie i Lucien Laviscount. Producentami serialu „Emily w Paryżu” są firmy MTV Entertainment Studios, Darren Star Productions i Jax Media.

Trzeci sezon serialu będzie dostępny już 21 grudnia 2022 roku na Netfliksie.

Zobacz zwiastun:

„Emily w Paryżu” – fabuła serialu

Rok po przeprowadzce z Chicago do Paryża i rozpoczęciu wymarzonej pracy Emily znajduje się na rozdrożu w każdej sferze życia. W obliczu dwóch bardzo różnych ścieżek będzie musiała zdecydować, kto zasługuje na jej lojalność — w życiu zawodowym i miłosnym — i co te decyzje oznaczają dla jej przyszłości we Francji. Jednocześnie nadal będzie przeżywać fascynujące przygody i doświadczać niesamowitych wrażeń, jakich dostarcza jej życie w Paryżu.

Polecamy również: