Kazik jak za dawnych czasów! Posłuchaj tego, jeśli tęsknisz za KNŻ » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kazik jak za dawnych czasów! Posłuchaj tego, jeśli tęsknisz za KNŻ

Kazik jak za dawnych czasów! Posłuchaj tego, jeśli tęsknisz za KNŻ

Kazik udzielił się gościnnie w utworze zespołu Wu-Hae. Jego wystąpienie może przypomnieć słuchaczom dobre czasy. Artysta znów pełen emocji wykrzykuje wersy w rytmie mocnych, gitarowych brzmień. Kazik Na Żywo sam nasuwa się do porównania.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Kazik Na Żywo to projekt muzyczny z pogranicza rapcore i rocka. Przyzwyczaił nas do mocnych brzmień i słów wykrzykiwanych do ich rytmu. Praktycznie każdy utwór nagrany przez tę formację charakteryzował się niezwykłą dawką emocji.

Fani pokochali to wydanie Kazika. Docenili ten hardcorowy sznyt, który w połączeniu ze świetnymi tekstami tworzył niepowtarzalną mieszankę. Wielu słuchaczy tęskni za takim brzmieniem w wykonaniu wokalisty Kultu. Teraz poczują się jak za starych, dobrych czasów.

Kazik z gościnnym występem

Kazik udzielił się w piosence zespołu Wu-Hae. Singiel zatytułowany “United” to połączenie hardkorowego brzmienia i skłaniającego do refleksji przekazu. Tekst opowiada o dzieleniu ludzi i stawianiu między nimi murów.

Towarzyszy mu teledysk, do którego zdjęcia powstawały przez prawie dwa lata. Robione były w Krakowie, Warszawie, Kołobrzegu, Berlinie, a także Chicago. Wiele ujęć z tego ostatniego miasta nakręcono podczas zamieszek, które wybuchły po śmierci George’a Floyda.

Poza mocnym klipem i tekstem uwagę zwraca również gość. W tym utworze Kazik brzmi jak za czasów KNŻ. Fani na pewno będą zachwyceni. Znów mogą usłyszeć wokalistę w bardziej agresywnej wersji. Piosenka jest częścią albumu „Dziki Kraj”, który miał premierę w 2019 roku. Mimo że minęły już cztery lata, to dopiero teraz Wu-Hae zaprezentowali wideo do „United”.

Zobacz także: Fani Blink-182 mają powody do świętowania! Zespół wyda wkrótce nowy krążek

Informacje o zespole Wu-Hae

Wu-Hae to zespół założony w 1999 roku na krakowskiej Nowej Hucie. Wykonują muzykę z pogranicza hardcore’u i crossoveru. Mimo że największa popularność takich brzmień przeminęła, to kapela trzyma się dobrze. Ich debiutancka płyta miała premierę w 2006 roku. Od tamtej pory na ich koncie znalazło się sześć albumów studyjnych. Po premierze piątego z nich zespół wstrzymał działalność.

Wu-Hae powrócili w 2017 roku. Od razu rozpoczęli prace nad „Dzikim Krajem„. Gościnnie pojawia się na nim nie tylko Kazik, lecz także Maciej Maleńczuk. Obaj artyści dobrze wpasowali się w brzmienie nowohuckiej kapeli. Warto dodać, że zespół może pochwalić się też działalnością społeczno-artystyczną. Brali udział w projektach mających zwrócić uwagę na chociażby problemy Nowej Huty czy zanieczyszczenie powietrza w Krakowie.

Zobacz także: Fani Dire Straits zacierają ręce. Premiera ogromnego boxsetu

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!