Fani Blink-182 mają powody do świętowania! Zespół wyda wkrótce nowy krążek » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Fani Blink-182 mają powody do świętowania! Zespół wyda wkrótce nowy krążek

Fani Blink-182 mają powody do świętowania! Zespół wyda wkrótce nowy krążek

Nowa płyta zespołu Blink-182 już za pasem! To jednak nie koniec niespodzianek. Fani grupy zacierają ręce z radości, ponieważ ich ulubieńcy zapowiedzieli także obszerną trasę koncertową. Wszystko za sprawą powrotu do bandu oryginalnego wokalisty i gitarzysta — Tom DeLonge’a. Co wiemy o nowym albumie formacji?

Blink-182 to amerykański zespół preferujący ostrzejsze brzmienia. Grupa gra muzykę z gatunku punk rocka. W ubiegłym roku skład formacji uległ zmianie, kiedy to na miejsce piosenkarza Matta Skiby, wskoczył jego pierwszy wokalista — Tom DeLonge. Z tej okazji zespół przygotował dla swoich fanów kilka niespodzianek.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Nowy album grupy ukaże się już 20 października tego roku! Będzie on zatytułowany „One More Time…”. Utwory na krążek nagrywał pierwszy skład zespołu: Tom DeLonge, Mark Hoppus oraz Travis Barker. Będzie to pierwszy wspólny album tria od 2011 roku, kiedy wypuścili wspólnie płytę „Neighborhoods”.

Zobacz także: Mick Jagger szczerze o streamingu i obecnym brzmieniu Stonesów

Jakie utwory znajdą się na krążku „One More Time…”?

Nowa płyta zespołu będzie klasycznie obfitować w punkowe kompozycje. Wyprodukuje ją Travis Barker, natomiast na albumie znajdzie się aż 17 premierowych utworów. Oto one:

 1. Anthem Part 3
 2. Dance With Me
 3. Fell In Love
 4. Terrified
 5. One More Time
 6. More Than You Know
 7. Turn This Off!
 8. When We Were Young
 9. Edging
 10. You Don’t Know What You’ve Got
 11. Blink Wave
 12. Bad News
 13. Hurt (Interlude)
 14. Turpentine
 15. Fuck Face
 16. Other Side
 17. Childhood

Zobacz także: Fani Dire Straits zacierają ręce. Premiera ogromnego boxsetu

Grupa powstała w 1992 roku w Poway, w stanie Kalifornia. Zespół był aktywny do roku 2005 roku. Zapadła wówczas decyzja o zawieszeniu działalności, a muzycy założyli zupełnie nowe zespoły.

Mark i Travis nagrywali płyty z Plus 44, natomiast Tom występował w grupie Angels & Airwaves. 8 lutego 2009 to data oficjalnej reaktywacji zespołu, którą uhonorował ich pierwszy po latach koncert na żywo. Odbył się on 15 maja 2009 roku. W 2015 roku Tom podjął decyzję o opuszczeniu grupy, a jego miejsce zajął wokalista Alkaline Trio — Matt Skiba. 7 lat później Tom DeLonge ponownie wskoczył na pozycję zajmowaną przez Matta.

Zobacz także: Pamiętacie ten kultowy serial lat 90.? Tak wyglądają dziś bohaterowie Beverly Hills 90210

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *