Kiedyś występowała w „The Voice of Poland”. Teraz trafiła do sejmu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kiedyś występowała w „The Voice of Poland”. Teraz trafiła do sejmu

Kiedyś występowała w „The Voice of Poland”. Teraz trafiła do sejmu

„The Voice of Poland” był przepustką do sławy dla wielu gwiazd. To w tym programie pierwsze kroki stawiali Rafał Brzozowski, Krystian Ochman, Alicja Szemplińska czy Kasia Dereń. Dziesięć lat temu swoich sił w talent show postanowiła spróbować także Narine Szostak. Jak poradziła sobie na telewizyjnej scenie?

,

Narine Szostak to wokalistka ormiańskiego pochodzenia, która w Polsce mieszka od prawie trzydziestu lat. W 2002 roku, jeszcze pod nazwiskiem Torosyan, wzięła udział w drugiej edycji programu „Bar”. Kobieta od zawsze marzyła o karierze muzycznej i przez kilka lat publikowała w sieci napisane przez siebie piosenki. W końcu zdecydowała się zgłosić do emitowanego na antenie TVP2 talent show „The Voice of Poland”. Czy produkcja zapewniła jej sławę?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Narine Szostak w „The Voice of Poland”. Jak ocenili ją jurorzy?

Narine Szostak wystąpiła na scenie „The Voice of Poland” podczas drugiej edycji programu. Jej występ podczas „Przesłuchań w ciemno” oceniali Tomson i Baron, Marek Piekarczyk, Patrycja Markowska i Justyna Steczkowska. Wokalistka postanowiła wykonać przed jury utwór „Price Tag” z repertuaru brytyjskiej piosenkarki Jessie J. Jak kobieta poradziła sobie z piosenką? Możecie to sprawdzić poniżej:

Głos Narine Szostak spodobał się Justynie Steczkowskiej na tyle, że postanowiła zaprosić ją do swojej drużyny. Uczestniczce talent show udało się dojść do etapu bitew. Razem z Moniką Szczot zaśpiewała wtedy utwór „Ain’t no Other Man” Christiny Aguilery. Niestety wokalistka odpadła z dalszego udziału w programie.

Narine Szostak śpiewała w „The Voice of Poland”. Czy dziś robi karierę?

Mimo niepowodzenia w „The Voice of Poland” Narine Szostak nie porzuciła marzeń o karierze muzycznej. Kobieta wzięła wkrótce udział w jednym z odcinków „Szansy na sukces”, a później wystartowała też w rosyjskim festiwalu piosenki. Choć kobiecie nie udało się zdobyć popularności jako piosenkarka, branża muzyczna jeszcze przez długi czas była jej bliska. Szostak była menadżerką zespołu Mafia oraz Izabeli Trojanowskiej, a także pracowała przy produkcji teledysków Kasi Cerekwickiej i grupy Sistars. Czym zajmuje się dzisiaj?

Zobacz także: Justyna Steczkowska ujawnia szczegóły Eurowizji. Ma już piosenkę!

Kiedyś marzyła o byciu piosenkarką. Dziś gości w sejmie

Narine Szostak ukończyła studia psychologiczne na warszawskim Collegium Humanum. Obecnie kobieta nie zajmuje się już śpiewem. Była wokalistka od kilku lat działa jako edukatorka, kształcąca ludzi na temat niepłodności i leczenia metodą in vitro. Właśnie dzięki tej procedurze na świat przyszła jej długo wyczekiwana córka.

Zobacz także: Nowy klip The Rolling Stones. „Z McCartneyem rozsadzili tę budę”

W zeszłym roku w sieci wystartowała platforma płodnośćstart.pl, którą Szostak prowadzi równolegle z podcastem „Płodność”, wspierającym bezskutecznie pary starające się o dziecko. Niedawno Narine Szostak pojawiła się również w sejmie. Kobieta relacjonowała na Instagramie głosowanie nad ustawą o finansowaniu z budżetu metody in vitro. Gdy posłowie przyjęli projekt, działaczka nie kryła swojej radości.

Zobacz także: Amerykanin ocenił legendarny koncert Kultu. Tak skwitował Kazika!

Pamiętasz program „Bar”?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Autor:

Zobacz więcej >