Koniec "Tańca z gwiazdami". Edward Miszczak zawiesił show
Strona Główna > Koniec “Tańca z gwiazdami”. Edward Miszczak zawiesił show

Koniec „Tańca z gwiazdami”. Edward Miszczak zawiesił show

Edward Miszczak zawiesił „Taniec z gwiazdami”. Kultowy program Polsatu znika z anteny i nie pojawi się w najnowszym sezonie. Dyrektor programowy przyznał, że stacja nie jest jeszcze gotowa na emisję tanecznego show.

Edward Miszczak od stycznia 2023 roku pełni funkcję dyrektora programowego stacji Polsat. Po blisko 30 latach odszedł z TVN-u i rozgościł się w szeregach konkurencyjnej firmy. Niemal od razu rozpoczął zmiany w kultowych programach uwielbianych przez widzów.

Zobacz także: „Taniec z Gwiazdami”: Andrzej Piaseczny zatańczył śpiewająco [WIDEO]

Miszczak porządkuje ramówkę Polsatu

Niedawno media obiegły wieści, że Edward Miszczak podjął decyzję o zastąpieniu Katarzyny Dowbor w programie „Nasz nowy dom”. Zasugerowała to sama dziennikarka i w następnych dniach fani programu dowiedzieli się, że nową prowadzącą zostanie Ela Romanowska. To nie jedyne zmiany, za którymi stoi Edward Miszczak.

Dyrektor zdecydował też, że odświeżenie przejdzie program „Twoja twarz brzmi znajomo”. Z show pożegnał się Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Niedawno wyszło na jaw, że zabraknie też choreografa Krzysztofa „Krisa” Adamskiego.

Zobacz także: Kolejne zwolnienia w Polsacie. Zmiany w „Twoja twarz brzmi znajomo”

„Taniec z gwiazdami” znika z ramówki Polsatu

Największą furorę wywołała zmiana związana z programem „Taniec z gwiazdami”. Flagowy format Polsatu nie pojawi się w najnowszym sezonie. Edward Miszczak podjął decyzję o zawieszeniu programu. Jak informują osoby z otoczenia show, to kolejny format, który ma przejść „odświeżenie”. Potwierdził to sam szef w rozmowie z „Plejadą”.

Potwierdzam, że program został przeniesiony na wiosnę 2024 r. „Taniec…” cały czas powstaje, robimy nową scenografię, ale nie jesteśmy jeszcze gotowi z tym projektem – przyznał Miszczak.

Zobacz także: Będzie reaktywacja The Police? Sting nie ma wątpliwości

Według ustaleń „Pudelka”, show ma wyglądać zupełnie inaczej niż dotychczas. Zmiany obejmą „praktycznie wszystko„. Inne będzie studio i scenografia, prowadzący i jurorzy, a nawet kulisy tanecznego show. Na efekty pracy nad „Tańcem z gwiazdami” będzie trzeba jeszcze trochę poczekać.

Historia „Tańca z gwiazdami”

Program był emitowany od 16 kwietnia 2005 do 27 listopada 2011 na antenie TVN-u. Następnie format od 2014 roku można było oglądać na Polsacie. Show prowadzili Piotr Gąsowski, Katarzyna Skrzynecka, Hubert Urbański, Magda Mołek, a nawet Natasza Urbańska. Od lat robi to Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. W 12. i 13. edycji programu można było zobaczyć Izabelę Janachowską.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *