Krzysztof Ibisz i Beata Kozidrak na jednym wideo. Co oni wyprawiają?! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Krzysztof Ibisz i Beata Kozidrak na jednym wideo. Co oni wyprawiają?!

Krzysztof Ibisz i Beata Kozidrak na jednym wideo. Co oni wyprawiają?!

Cringe, czyli… trzymam cię w szachu? Kreatywne interpretacje Krzysztofa Ibisza oraz Beaty Kozidrak rozbawiły Internautów do łez. Zobaczcie, jak gwiazdy poradziły sobie z nominowanymi do plebiscytu Młodzieżowego Słowa Roku 2023!

Poznaliśmy finałową listę słów i wyrażeń plebiscytu PWN Młodzieżowe Słowo Roku 2023. Na przestrzeni lat popularność zdobyły między innymi takie wyrazy jak „dzban”, „alternatywka” czy „sztos”.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Przypomnijmy, że ubiegłorocznym laureatem została słynna „essa”. Konkurs z każdą edycją wywołuje niemałe emocje nie tylko wśród nastolatków, ale przyciąga również uwagę tych nieco starszych. Swoimi kreatywnymi interpretacjami pochwalili się Krzysztof Ibisz oraz Beata Kozidrak. To nagranie robi wrażenie!

Zobacz także: Katarzyna Nosowska ma tego dość! Apeluje do pracowników TVN 

Krzysztof Ibisz i Beata Kozidrak kontra Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Krzysztof Ibisz na swoich mediach społecznościowych opublikował humorystyczne nagranie, w którym wraz z Beatą Kozidrak zgadują znaczenie słów nominowanych do plebiscytu PWN. „Byliśmy blisko?” – zapytał prezenter. Fani nie pozostawili żadnych złudzeń. W komentarzach rozniosły się salwy śmiechu.

Hahaha Pani Beata widzę że ma podobny talent jak Joasia Kołaczkowska. Stand up pani Beatki byłby marzeniem”, „Prawie się udało”, „Fajna ta Wasza interpretacja” – komentują rozbawieni Internauci.

Okazuje się, że popularne młodzieżowe słowa mogą okazać się nie lada wyzwaniem, czy Krzysztof Ibisz oraz Beata Kozidrak poradzili sobie z wyzwaniem? Jedno jest pewne, nie tylko kreatywność młodych nie zna granic!

Zobacz także: Fan zwrócił się do Nicka Cave’a. To usłyszał od muzyka 

Jak poradzili sobie w wyzwaniu?

Wśród nominowanych słów do konkursu na Młodzieżowe Słowo Roku 2023 znalazły się takie wyrazy jak „bambik”, „bratku”, „cringe” czy „oporowo”. Kilka z nich na swój warsztat wzięli Krzysztof Ibisz i Beata Kozidrak. Co ciekawe, przy zgadywaniu znaczeń posłużyli się w dużej mierze skojarzeniami. Przykładowo celebryci stwierdzili, że słowo „slay” oznacza „Ssslaj to”, czyli zlej to! Pierwotnie wspomniane słowo oznacza coś świetnego bądź znakomitego.

Zobaczcie sami! Czy gwiazdy poradziły sobie w wyzwaniu?

Na swojego faworyta w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2023 można głosować za pomocą formularza dostępnego na stronie wydawnictwa PWN. Finał drugiego etapu konkursu przewidywany jest na 30 listopada. Macie swojego ulubieńca?

Zobacz także: Pet Shop Boys na jedynym koncercie w Polsce! Wielka niespodzianka dla fanów [DATA, BILETY] 

Cringe, oporowo i lol. Czy wiesz, co oznaczają te słowa?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Edyta Bartosiewicz o utworze „OCNŚ”: „Sama zostałam w pewnym sensie wybudzona”