Ksiądz został DJ-em. Tak rozkręcił imprezę w Portugalii » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ksiądz został DJ-em. Tak rozkręcił imprezę w Portugalii

Ksiądz został DJ-em. Tak rozkręcił imprezę w Portugalii

Trwają Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie. Podczas wydarzenia pojawił się ksiądz znany z TikToka jako Padre Guilherme. Jest też DJ-em, który nieźle rozbujał tamtejsze towarzystwo. Kto by się spodziewał!

Ksiądz Guilherme Peixoto to fenomen wśród duchownych. Oprócz odprawiania mszy zajmuje się także pracą DJ-a. To dość niecodzienne zjawisko, by za konsoletą stał mężczyzna w koloratce. Techno jest jednak jego pasją, z której nie zrezygnował nawet po przyjęciu święceń kapłańskich. Zabawianie publiczności wychodzi mu naprawdę dobrze, o czym przekonali się uczestnicy Światowych Dni Młodzieży.

Zobacz także: Britney Spears śpiewała już jako mała dziewczynka. To nagranie zwala z nóg!

DJ w koloratce rozkręcił tłum

Kim jest ksiądz z TikToka? To Guilherme Peixoto, którego użytkownicy mediów społecznościowych znają jako Padre Guilherme. Ma 49 lat, a karierę w sieci na dobre zaczął na początku tego roku. Pod koniec stycznia jego aktywność wzrosła,a tym samym zdobył niemałą rzeszę fanów. Przyciąga pozytywną energią i miłością do muzyki elektronicznej.

Swoją pasję wyraża zza konsolety jako DJ. Niedawno wystąpił podczas Światoywch Dni Młodzieży, które w tym roku mają miejsce w Lizbonie. Jego set obejmował największe hity współczesnych artystów. Publiczność bawiła się rewelacyjnie, co widać na nagraniach, które udostępnił w sieci. Można je zobaczyć poniżej.

Zobacz także: Wielkie mieszkanie Moniki Brodki. Nietypowe dodatki robią wrażenie!

Tysiące polubień i miliony like’ów

Co więcej, na TikToku, ksiądz DJ przedstawia się jako miłośnik techno, ale też kapelan wojskowy. Jego wszechstronność może zaskoczyć obserwatorów. Tych, zgromadził już całkiem sporo. Obserwuje go ponad 237 tys. osób, a nagrania, którymi dzieli się z internautami zebrały ponad 5,2 mln polubień. Popularnością cieszą się też te, ze Świkatowych Dni Młodzieży. Co sądzicie? Wskoczylibyście w ten tłum, by pobujać się do rytmów zapodawanych przez uśmiechniętego księdza Guilherme Peixoto?

Zobacz także: Joanna Liszowska znów nagrywa! Wystąpi z nowym zespołem