Który kot nie ma ogona? Masz tylko 10 sekund!
Strona Główna > Który kot nie ma ogona? Masz tylko 10 sekund!

Który kot nie ma ogona? Masz tylko 10 sekund!

Trudny test na spostrzegawczość! Tylko nieliczni znajdą kota bez ogona w 10 sekund. Sprawdź, jak sobie poradzisz z tym zadaniem.

Który z kotów na obrazku nie ma ogona? Na znalezienie tego mruczka masz tylko 10 sekund! Jedynie prawdziwy bystrzak poradzi sobie w tak krótkim czasie z tym testem na spostrzegawczość. Odpalaj stoper i przewiń niżej, by zobaczyć pełny obrazek. Uwaga, nie zjedź zbyt nisko, by nie poznać od razu odpowiedzi!

Zobacz także: To znaleźli na Marsie. Piszą o „szkielecie smoka”

Ćwiczenie spostrzegawczości to świetne zajęcie dla naszego mózgu. Rozwija inteligencję, orientację przestrzenną, a także pamięć wzrokową i zdolność do analizy i syntezy. Oprócz puzzli czy szukania różnic, warto trenować ją za pomocą szybkich testów na spostrzegawczość. Jeden z nich prezentujemy poniżej.

Test na spostrzegawczość

Na obrazku znajduje się mnóstwo kotów i ich ogonów. Tylko jeden z mruczków go zgubił. Twoim zadaniem jest ruszenie głową i jak najszybsze odnalezienie kota bez ogona. Uda ci się w 10 sekund? Nastaw stoper i sprawdź się w teście na spostrzegawczość. Czas – start!

Zobacz także: Tak naprawdę nazywa się Maryla Rodowicz. Nie każdy o tym wie

Test na spostrzegawczość – rozwiązanie

Jeśli masz problem z odnalezieniem kota bez ogona, oto podpowiedź. Wystarczy, że spojrzysz na uszatego rudzielca. Przyjrzyj się uważnie! Wciąż nic? Szukaj dalej. Tym razem skup się na drugim rzędzie.

Zobacz także: Quiz: Kultowe przeboje. Których słów brakuje? Mniej niż 6/10 to porażka!

Jeśli dalej nie znalazłeś rudego kota bez ogona, poniżej przedstawiamy rozwiązanie tej zagadki na spostrzegawczość. Na zdjęciu na biało zaznaczony jest kot bez ogona. Jeśli bez problemu znalazłeś tego mruczka – gratulacje! Pochwal się wynikiem!

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *