Magda Gessler zdradza tajemnice “Kuchennych Rewolucji”. Widzowie wreszcie poznali prawdę » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Magda Gessler zdradza tajemnice “Kuchennych Rewolucji”. Widzowie wreszcie poznali prawdę

Magda Gessler zdradza tajemnice “Kuchennych Rewolucji”. Widzowie wreszcie poznali prawdę

Magda Gessler, znana restauratorka i prowadząca program “Kuchenne Rewolucje”, w ostatnim czasie zdecydowała się odpowiedzieć na pytania widzów. Zdradziła tajemnice, o których od lat dyskutowali fani programu.

Magda Gessler od ponad 10 lat prowadzi program “Kuchenne Rewolucje”, który jest oparty na amerykańskim formacie “Kitchen Nightmares”. Restauratorka przeprowadza metamorfozy restauracji, pomaga w tworzeniu menu czy udziela cennych rad właścicielom lokali. Przez wiele lat wokół reality show zrodziło się wiele pytań i tajemnic. Niektóre z nich postanowiła zdradzić ostatnio prowadząca.

Zobacz także: Marzyła o alkoholu, dostała kabanosy. „Nawet się nie podzieliłam z kotami”

Magda Gessler zdradza tajemnicę

Słynna restauratorka postanowiła niedawno zorganizować sesję Q&A na swoim profilu na Instagramie. Fani oczywiście byli bardzo ciekawi szczegółów z życia prywatnego, ale nie zabrakło również kwestii dotyczących stricte “Kuchennych Rewolucji”. Widzowie zastanawiali się, czy wszelkie pomysły należą wyłącznie do Magdy Gessler, czy może stoi za tym sztab osób powiązanych z programem. Odpowiedź była krótka i zapewne zgodna z wyobrażeniami i oczekiwaniami fanów:

Cała koncepcja gastronomiczna, wystrój, menu, zmiana nazwy to wyłącznie mój pomysł, poparty wieloletnim doświadczeniem.

Zobacz także: Jest kolejny pozew. Angelina Jolie i Brad Pitt idą w zaparte

Magda Gessler zdradza, kto płaci za remont

Uczestnicy Q&A byli równie ciekawi tego, kto stoi za opłaceniem wszystkich zmian, które wprowadza w restauracjach Magda Gessler. W końcu nie jest to jedynie opracowanie menu czy przepisów, ale również remont lokali, zakup zastawy, narzędzi do gotowania, czy dekoracji. Fani zastanawiali się, czy płacą za to właściciele restauracji, czy producenci programu.

Remont restauracji jest finansowany przez TVN – krótko skomentowała Magda Gessler.

Zobacz także: Wylansował przebój „Pump it up”. W pracy wspiera go małżonka! Kim jest Kathleen?

Magda Gessler oburzona plotkami

W internecie krążyły plotki, jakoby za sam udział w programie uczestnicy mieli płacić nawet 100 tysięcy złotych. Byłoby to ogromną kwotą, nawet jak za promocję, którą gwarantuje występ w “Kuchennych Rewolucjach”. Do tych doniesień odniosła się Magda Gessler, która nie kryła oburzenia pojawiającymi się domysłami.

Jest zupełnie odwrotnie! Za udział w „Kuchennych Rewolucjach” nie płaci się nic! […] Owszem, my płacimy im za całą zmianę, za całą dekorację. […] To znaczy za kolację płacą oni. Oczywiście, jeśli mają duży problem, to my im pomagamy, ale najczęściej ich obowiązkiem jest zapłacenie za produkty na kolację – skomentowała Magda Gessler w “Newserii”.

Zobacz także: Halina Mlynkowa oceniła utwory zespołu Brathanki. Szczere słowa o muzyce