Marieta Żukowska wróciła z Włoch. To tam pierwszy raz zaznała wolności [TYLKO U NAS] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Marieta Żukowska wróciła z Włoch. To tam pierwszy raz zaznała wolności [TYLKO U NAS]

Marieta Żukowska wróciła z Włoch. To tam pierwszy raz zaznała wolności [TYLKO U NAS]

Marieta Żukowska była gościnią audycji „Sobota z Odetą” Radia Złote Przeboje. Okazało się, że aktorka przyjechała do studia prosto z Włoch. Na dodatek nie wybrała się za granicę na wakacje, ale ciężko pracowała. Czyżby podbijała włoski show-biznes?

,

Odeta Moro już od początku nie kryła entuzjazmu wobec możliwości spotkania z Marietą Żukowską. Z czego wynikała aż taka radość? Okazało się, że Marieta Żukowska w ostatnim czasie rzadko bywa w Polsce, przekładając nad obecność w kraju nad Wisłą możliwość wygrzewania się pod włoskim niebem! Co więcej, nie pierwszy raz udała się do ojczyzny Petrarki i Dantego. Wręcz przeciwnie, to dla Żukowskiej niezwykle ważne miejsce.

Kocham te Włochy od zawsze, absolutnie, nawet wyobraź sobie, że „Marieta” to jest włoskie imię i moi rodzice mi dali takie. Gdzie oni w tym Żywcu, w czasach PRL… (…) Chyba jestem stamtąd — podsumowała żartobliwie aktorka. — Albo mnie naznaczyli taką energią. I wiesz co, ja się tam po prostu tak znakomicie czuję. Lubię Warszawę, lubię Polskę, ale rzeczywiście te Włochy są dla mnie odskocznią. Zawsze tam jeździłam, moje pierwsze wakacje to są w ogóle włoskie wakacje, jak miałam, nie wiem, 16 lat.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Co Marieta Żukowska porabiała we Włoszech?

Jak dodatkowo zdradziła Marieta Żukowska, na swoje pierwsze włoskie wakacje udała się… bez wiedzy ojca! Powód? Rodzic przyszłej aktorki wychowywał ją niezwykle surowo, naciskając, by skupiła się na nauce oraz ćwiczeniu gry na skrzypcach. Na szczęście mama przyszłej gwiazdy okazała się o wiele bardziej wyrozumiała i zgodziła się kryć ją przed mężem.

Miałam takiego tatę, który w ogóle nie pozwalał mi nigdzie wychodzić, trzymał mnie tak krótko w domu, musiałam grać na skrzypcach — wyznała aktorka w rozmowie z Odetą Moro.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska-Pela przez życie idzie jak przez parkiet. „Lubię intensywnie”

Ostatnim razem Marieta Żukowska jednak nie udała się do Włoch w celach rekreacyjnych, ale… z przyczyn zawodowych! Jak się okazało, aktorce udało się otrzymać rolę w filmie kręconym przez jednego z miejscowych reżyserów, Bruna Coelho. Zanim agentka Żukowskiej przekazała jej radosną wieść, najpierw poprosiła, aby usiadła.

Okazało się, (…) że jakiś tam nasz znajomy barman ma agenta, który jest w ogóle agentem gwiazd i ma pod sobą największe gwiazdy po prostu światowe — właśnie na ten rynek włoski. (…) Akurat w tym samym momencie moja agentka powiedziała: „Marieta, usiądź, ja mam dla ciebie rolę. (…) Dostałaś rolę we włoskim filmie — entuzjazmowała się Marieta Żukowska.

Zobacz także: Irena Santor nie znosiła tego utworu! Później stał się jej największym hitem

Czy chciał(a)byś pojechać do Włoch?

Koniecznie posłuchaj całej rozmowy z Marietą Żukowską!

Zobacz także: Eurowizja 2024 tuż, tuż. To Marcin Maciejczak powiedział o Steczkowskiej. Trafnie?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Autor:

Zobacz więcej >