Michał Szpak naprawdę to założył! Pazura nie wytrzymał
Strona Główna > Michał Szpak naprawdę to założył! Pazura nie wytrzymał

Michał Szpak naprawdę to założył! Pazura nie wytrzymał

Michał Szpak słynie z kontrowersyjnych występów i stylizacji. Tym razem zszokował uczestników programu „LOL: Kto się śmieje ostatni”. Wszystko przez strój, który założył! Oto reakcja Cezarego Pazury.

Michał Szpak kocha zaskakiwać. Wokalista słynie z mocnego image’u scenicznego. Od zawsze jego wystąpienia publiczne są pełne nieoczywistego stylu. Artysta wie, jak przyciągnąć wzrok i zwrócić na siebie uwagę.

Zobacz także: Michał Szpak o swoim ślubie. Chce zostać ojcem

Kolorowy ptak wziął udział w show wyprodukowanym dla Prime Video. Program nosi tytuł „LOL: Kto się śmieje ostatni”. Udział w produkcji biorą słynne polskie gwiazdy. Na ekranie można zobaczyć takie sławy jak Agata Kulesza, Katarzyna Pakosińska, Adam Woronowicz, Aleksandra Adamska czy Bartosz Gajda.

Szpak w różowej sukience pokojówki

Komediowy program prowadzi Cezary Pazura. Aktor przygląda się poczynaniom innych gwiazd, których zadaniem jest rozśmieszanie lub powstrzymanie się od śmiechu.

Gwiazdor z pewnością również nie powstrzymuje się od komentarza na temat występów scenicznych. – O mamo! – powiedział z uśmiechem, gdy zobaczył, co Szpak ma na sobie.

Zobacz także: Kozidrak jednak nie chce ślubu? To mówi o młodszym partnerze

Tym razem to Michał Szpak musiał rozbawić kolegów i koleżanki. W tym celu zdecydował się założyć… różową sukienkę pokojówki! Artysta wcielił się w nietypową panią sprzątającą.

Knock, knock! Housekeeping! Ktoś zamawiał porządki u tej pokojówki? Krótko mówiąc: pozamiatałem w „LOLu”! – napisał na Instagramie.

Wokalista zażartował pod postem, że zapisy na sprzątanie można składać „w komentarzach”. Internauci od razu podłapali humor. – Michał, jesteś niemożliwy, – To ja po sąsiedzku zamawiam, – Ja mam straszny bałagan, straszna bałaganiara ze mnie, – Mówisz? To licytujemy, kto da więcej pieprzu ten wygrywa – czytamy pod wideo.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *