Roxie Węgiel zataiła to przed rodzicami. Byli w szoku
Strona Główna > Roxie Węgiel zataiła to przed rodzicami. Byli w szoku

Roxie Węgiel zataiła to przed rodzicami. Byli w szoku

Roxie Węgiel niedawno wydała płytę „13+5”. 18-letnia piosenkarka wyznała, co podczas tworzenia albumu zataiła przed rodzicami. Roxie Węgiel wyznała, jak na to zareagowali.

Roksana Węgiel 11 stycznia skończyła 18 lat. Z tej okazji wydała płytę „13+5”, której od niedawna można słuchać w sieci i znaleźć ją na półkach sklepowych. Piosenki, które się na niej ukazały są czymś zupełnie innym niż Roxie prezentowała dotychczas.

Zobacz także: Viki Gabor ciężko zachorowała. „Podjęliśmy walkę”

Na płycie „13+5” można usłyszeć rap, alt-pop, drill-pop czy slap house. Nie brakuje też intymnych tekstów piosenek, które pisała z ukochanym Kevinem Mglejem. Oprócz tego, Roxie postawiła nie nieco odważniejsze brzmienia, a nawet wulgaryzmy!

To Roxie Węgiel ukryła przed rodzicami

Roxie Węgiel chwilę przed oficjalną premierą płyty „13+5” zorganizowała wydarzenie dla mniejszego grona odbiorców. Zaprosiła swoich bliskich, wiernych fanów, ale też dziennikarzy, by posłuchali jej nowych piosenek.

Zobacz także: Ralph Kamiński naprawdę miał to na sobie. Zobacz zdjęcia

Podczas wydarzenia nie zabrakło też rodziców Roxie Węgiel. Okazuje się, że młoda gwiazda zataiła przed nimi coś ważnego. Chodzi o teledysk do utworu „Jak na filmach”. Piosenka wywołała wiele kontrowersji za sprawą wulgaryzmu, który wyśpiewała artystka.

W rozmowie z „Wirtualną Polską” Roxie wyznała, że numer wywołał niemałe zaskoczenie wśród obecnych na zamkniętym spotkaniu. Największy szok przeżyli jednak jej rodzice. Nie mieli pojęcia, że ich córka stworzyła do utworu „Jak na filmach” teledysk.

Widziałam szok, w szczególności w oczach moich rodziców, bo oni nie widzieli wcześniej tego klipu. Nie pokazałm im. Później podeszli do mnie i mówią: „Uuu Roksia, czy to troszeczkę nie jest za mocne?”. Ja mówię: „Mmm, nie” – opisuje Roksana.

Zobacz także: Markowski nie chce już wychodzić na scenę. „Coś się kończy”

Dodała też, że publiczność była bardzo zdziwiona, jednak nie zabrakło wielu pozytywnych komentarzy na temat swojego dzieła. – Faktycznie, był szok, ale dostałam też dużo pozytywnych recenzji tego dnia à propos klipu, à propos tej piosenki. Faktycznie jest to coś nowego – podsumowała.

Utwór wraz z teledyskiem można zobaczyć na nagraniu poniżej. Co sądzicie?

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *