Michał Szpak o swoim ślubie. Chce zostać ojcem
Strona Główna > Michał Szpak o swoim ślubie. Chce zostać ojcem

Michał Szpak o swoim ślubie. Chce zostać ojcem

Michał Szpak zaskoczył fanów odważnym wyznaniem! Zazwyczaj piosenkarz bardzo chroni swoją prywatność. Tym razem Michał Szpak zrobił wyjątek i opowiedział o ślubie i założeniu rodziny.

Michał Szpak zaskoczył nawet najwierniejszych fanów. Wokalista, który od lat występuje na polskiej scenie muzycznej otworzył się na intymne tematy związane z rodziną. Wiele osób z pewnością nie spodziewało się po nim takiego wyznania o ślubie i dzieciach!

Zobacz także: Roxie Węgiel zataiła to przed rodzicami. Byli w szoku

Artysta jest dość kontrowersyjną postacią w polskim show-biznesie. Niejednokrotnie jego wypowiedzi, a zwłaszcza występy sceniczne budziły zainteresowanie mediów i internautów. Tym razem Michał Szpak również przyciągną uwagę mówiąc o tym, jak wyobraża sobie swoją przyszłość.

Ślub Michała Szpaka

Michał Szpak wyjawił, jak jego zdaniem wygląda idealny ślub.Wyjaśnił, że wcale nie chce, by było to huczne i nagłośnione wydarzenie. – Przez długi okres swojego życia miałem myśl, że to musi być spektakularna sytuacja – zaczął w rozmowie z Pudelkiem.

Teraz dochodzę do wniosku, że musi być bardzo intymna, skryta, i nikt nigdy się o niej nie dowie – ujawnił wokalista.

Zobacz także: Ralph Kamiński naprawdę miał to na sobie. Zobacz zdjęcia

Co więcej, w żartach dodał, że podczas ceremonii w niebo, chciałby wypuścić szpaki, a nie gołębie. Ponadto stwierdził, że nie jest łatwo być z nim w związku. – Ja jestem osobą, która lubi postawić na swoim zdaniu – przyznał.

Choć Michał Szpak ze szczegółami wyobraża sobie swój ślub, bardziej chciałby zostać ojcem niż mężem. Wzorem jest dla niego brat, który ma córeczkę. Ich relację określił jako „cudowną”. – Magia naprawdę – dodał.

Zobacz także: Viki Gabor ciężko zachorowała. „Podjęliśmy walkę”

Kim jest Michał Szpak?

Michał Szpak to polski piosenkarz, którego medialna kariera zaczęła się udziałem w programie „X-Factor”.

W 2011 roku zajął w nim drugie miejsce. Następnie zdobył nagrodę „SuperPremiery”, „SuperArtysta” oraz Grand Prix Złote Opole podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Piosenkarz reprezentował też Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji w 2016 roku. Śpiewał utwór „Color of Your Life”.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *