Kozidrak jednak nie chce ślubu? To mówi o młodszym partnerze
Strona Główna > Kozidrak jednak nie chce ślubu? To mówi o młodszym partnerze

Kozidrak jednak nie chce ślubu? To mówi o młodszym partnerze

Beata Kozidrak zaręczyła się jakiś czas temu. Liderka zespołu Bajm jest szczęśliwie zakochana w młodszym o 17 lat aktorze. Teraz prosto z mostu Kozidrak opowiedziała o swoim ślubie.

Beata Kozidrak przyjęła oświadczyny młodszego ukochanego. Jakub Łuczak jest od piosenkarki młodszy o 17 lat. Jest nie tylko aktorem, ale też technikiem elektroradiologii, jak donoszą media. To właśnie on skradł serce liderki Bajmu.

Zobacz także: Beata Kozidrak zaręczona! Pochwaliła się pierścionkiem

Kozidrak jest zakochana, o czym nieustannie mówi w wywiadach. Wokalistka czuje się szczęśliwa i z radością patrzy w przyszłość. O zaręczynach powiadomiła ze sceny podczas imprezy „Pink Party”.

Cztery karaty szczęścia! Nikt się nie spodziewał, że wyrażę swoje „yes” – mówiła.

Beata Kozidrak o ślubie

Beata Kozidrak w najnowszym wywiadzie zdradziła, jakie ma plany po zaręczynach. Liderka Bajmu tak naprawdę nie chce brać ślubu? Gwiazda szczerze wypowiedziała się na temat zaręczyn.

Zobacz także: Skawiński bez okularów! Lider Kombii zdjął je na wizji

Na razie mam pierścionek, a co będzie dalej, to ja nie wiem. Mój partner nie jest na pokaz. Jemu wystarczy, że ja jestem osobą rozpoznawalną – powiedziała w rozmowie z „Pudelkiem”. 

Liderka Bajmu dodała, że póki co jest szczęśliwa i czuje się kochana. Kozidrak zaznaczyła, że każdemu życzy tak udanego związku jak jej. -Jestem szczęśliwa, jestem kochana i kocham – mówi.

Przeżyliśmy wspólnie wiele pięknych chwil, które na zawsze zostaną ze mną i w moim sercu. Wszystkim życzę takiego związku.

Zobacz także: Poleciała na wywiad z J.Lo przed samym porodem. Teraz żałuje

Beata Kozidrak pod wpływem alkoholu

Nieodpowiedzialny rajd Beaty Kozidrak pod wpływem alkoholu odbił się szerokim echem w sieci. Pijana wokalistka wsiadła za kierownicę we wrześniu 2021 roku.

Policja zatrzymała jadącą BMW gwiazdę przy skrzyżowaniu al. Niepodległości z ulicą Batorego w Warszawie. Badanie alkomatem wykazało 2 promile alkoholu.

Zobacz także: Zginął po jej koncercie. Fani gwiazdy nie wahali się ani chwili

Od tamtej pory Kozidrak mierzy się z nieprzychylnymi komentarzami, a po zdarzeniu na chwilę zniknęła z mediów. Teraz wraca do udzielania wywiadów i koncertowania.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *