Michał Wiśniewski: "Małżeństwo to jest za każdym razem wielka walka" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michał Wiśniewski: „Małżeństwo to jest za każdym razem wielka walka”

Michał Wiśniewski: „Małżeństwo to jest za każdym razem wielka walka”

Michał Wiśniewski wyznał w rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl, że korzysta wraz z żoną z terapii małżeńskiej. Wyznał, że jest mu ona szczególnie potrzebna podczas budowy domu.

„Małżeństwo to jest za każdym razem wielka walka. Żołądek, jak to mówią, nie jest dobrym miejscem na hodowanie motyli. I kiedy te motyle w brzuszku przestaną fruwać, trzeba poszukać i sobie przypomnieć, czemu zdecydowaliśmy się być razem. W moim małżeństwie, dziękuję bardzo, wszystko jest w porządku” – powiedział Michał Wiśniewski w rozmowie z portalem.

Zaznaczył, że terapia jest szczególnie przydatna w okresie, gdy buduje dom.

Michał Wiśniewski niedawno został ojcem po raz szósty. Jest ojcem szóstki dzieci: Xaviera Michała (ur. 24 czerwca 2002), Fabienne Marty (ur. 21 sierpnia 2003), Etiennette Anny (ur. 17 września 2006), Vivienne Vienny (ur. 2 lutego 2008), Falco Amadeusa (ur. 29 stycznia 2021) i Noëla Cloé (ur. 16 maja 2023).

W ostatnim czasie szeroko komentowany był wybór imienia ostatniego dziecka Wiśniewskiego. Synek gwiazdora otrzymał francuskie imiona Noël Cloé. Spotkało się to z krytyką w sieci. Cloé bowiem jest imieniem żeńskim. Gwiazdor jednak nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Jak mówi, ma nadzieję, że imię nie jest powodem do hejtu.

Może Cię zainteresować:

Męskie Granie 2023: Jest już hymn tej edycji! „Supermoce” będą hitem lata?

„Przestańcie”! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu

Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *