Tak Monika Olejnik wyglądała w 1989 roku. Zdjęcie sprzed lat może zaskoczyć » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Tak Monika Olejnik wyglądała w 1989 roku. Zdjęcie sprzed lat może zaskoczyć

Tak Monika Olejnik wyglądała w 1989 roku. Zdjęcie sprzed lat może zaskoczyć

Monika Olejnik wrzuciła na swój profil na Instagramie fotografię, którą zachęcała internautów do udziału w marszu 4 czerwca. Pokazała, jak wyglądała 34 lata temu.

Monika Olejnik i „Solidarność”

Monika Olejnik 34 lata temu postawiła na zmiany. Z tego powodu udała się na wybory, na których aktywnie wspierała „Solidarność”. Pochwaliła się tym zamieszczając na Instagramie najnowsze zdjęcie.

Zobacz także: Roxie Węgiel planuje ślub. Ma już wybraną suknię!

Marsz Wolności w Warszawie

Monika Olejnik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Swoją ścieżkę kariery rozpoczynała w programie I Polskiego Radia. Następnie próbowała swych sił w Radiowej Trójce, by w końcu znaleźć swoje miejsce w telewizji. Rzesze fanów zasiadają przed ekranami telewizorów, by obejrzeć jej program „Kropka nad i” na antenie TVN24. Dziennikarka znana jest z otwartego wyrażania swoich poglądów. Nikogo nie zdziwi sceptycyzm jaki żywi wobec obecnej władzy i programu który ta realizuje. Monika Olejnik nie tylko wsparła wczorajszy (4 czerwca) Marsz Wolności w Warszawie, ale także zachęcała Polaków do tłumnego udziału.

Zobacz także: Bruce Willis w ciężkim stanie. Rodzina przekazała najnowsze wieści

Monika Olejnik walczyła o demokrację 34 lata temu

4 czerwca Warszawa została zalana przez tłumy Polaków pragnących stanąć w obronie demokracji. Na Marszu Wolności nie mogło zabraknąć celebrytów, influencerów i dziennikarzy jawnie opowiadających się po stronie opozycji. Wśród nich znalazła się także Monika Olejnik, która postanowiła walczyć o zmiany za pomocą swoich social mediów. Nikogo nie szokuje fakt, że prowadząca „Kropkę nad i” wsparła Marsz Wolności. Na jej koncie na Instagramie pojawiło się wymowne zdjęcie z wyborów w 1989 roku. Widnieje na nim ubrana na galowo Monika Olejnik, a całości dopełnił gruby warkocz zakończony klamrą. Użytkownicy Instagrama bardzo entuzjastycznie zareagowali na działania dziennikarki. Dostała z tej okazji mnóstwo pochlebnych komentarzy. „Piękna dziewczyna” – możemy przeczytać pod zdjęciem Olejnik. 

Zobacz także: Wielkie zaskoczenie na koncercie Guns N’ Roses. Zagrali to pierwszy raz od 35 lat

Mobilizacja Polaków

W sieci można przeczytać także inne komentarze zamieszczone przez fanów Olejnik: „Teraz albo nigdy!!!”, „Proszę, jeden okrzyk za mnie wykonać, nie mogę być na marszu, ale jestem z wami”, „Wolni ludzie, wolna Polska!”, „IDZIEMY. W nas jest siła”, „Dopóki nie połączy ich świadomość, nigdy się nie zbuntują; dopóki się nie zbuntują, nie staną się świadomi”. George Orwell, Rok 1984”, „od Ambasadę Polski w Londynie z kontuzja pleców ale idę. Z angielska rodzina która równie jak ja patrzy z przerażeniem. Choć tutaj też niezbyt wesoło”.

Zobacz także: Tak zarabiają polskie gwiazdy. Za to dostają miliony!