Wielkie zaskoczenie na koncercie Guns N' Roses. Zagrali to pierwszy raz od 35 lat
Strona Główna > Wielkie zaskoczenie na koncercie Guns N’ Roses. Zagrali to pierwszy raz od 35 lat

Wielkie zaskoczenie na koncercie Guns N’ Roses. Zagrali to pierwszy raz od 35 lat

Guns N’ Roses to jeden z najsłynniejszych zespołów hard rockowych na świecie. Grupa istnieje od 1985 roku i ma na koncie mnóstwo utworów. Wielu z nich „Gunsi” nie grali latami. Podczas koncertu Abu Dhabi zrobili fanom niespodziankę!

Guns N’ Roses wyruszyło w kolejną trasę koncertową! Rozpoczęli ją 1 czerwca koncertem w Abu Dhabi. Grupa zaskoczyła fanów wieloma utworami, których nie grała przez dekady! Rekordowy numer nie wybrzmiał publicznie od 35 lat. Nie jest zresztą jedyną piosenką-niespodzianką. Fani byli w szoku, gdy usłyszeli stare utwory grupy. Co takiego zagrali? To gratka dla wszystkich miłośników hard rocka!

Zobacz także: Ten przebój Wham! podbił listy przebojów. Historia tytułu zaskakuje

Koncert Guns N’ Roses w Abu Dhabi

Zespół zagrał 32 utwory. Wydarzenie rozpoczęło się od „It’s So Easy„, a jako ostatni numer wybrzmiało „Paradise City„. Nie zabrakło też dawno niesłyszanych numerów. Jak podaje „Teraz Rock”, pierwszy raz od 2018 roku wybrzmiała piosenka „This I Love”, a „My Michelle” i „Nice Boys” muzycy zagrali po sześciu latach.

Kolejnym zaskoczeniem jest „Bad Obsession”, który „Gunsi” odświeżyli po 30 latach! Trudno uwierzyć, że są utwory, których zespół nie grał od 1993 roku. Jednak prawdziwym rekordzistą jest „Anything Goes”. Jak podaje serwis muzyczny, ten numer wybrzmiał na scenie po 35 latach. Ostatnim razem był grany w 1988 roku w sierpniu.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor znowu remontuje. Będzie konkurencja dla programu „Nasz nowy dom”?

Historia Guns N’ Roses

Historia zespołu sięga lat 80. XX wieku. Grupa powstała w Los Angeles w 1985 roku. Klasyczny skład tej grupy to Axl Rose (śpiew), Slash (gitara prowadząca), Izzy Stradlin (gitara rytmiczna), Duff McKagan (gitara basowa) i Steven Adler (perkusja). Przez lata muzycy w zmieniającym się składzie wylansowali takie przeboje jak „Sweet Child O’ Mine”, „November Rain”, „Don’t Cry” czy „Welcome To The Jungle”.

Na koncie mają sześć albumów studyjnych. Guns N’ Roses wciąż koncertuje. Mimo upływu lat Axl Rose wciąż jest w dobrej formie wokalnej. Jego dokonania z koncertu otwierającego nową trasę można zobaczyć na poniższym nagraniu.

Zobacz także: 83-letni Al Pacino wątpił w swoje ojcostwo! Nie wierzył, że 29-letnia Noor nosi jego dziecko