Legendarny polski zespół zaskoczył fanów! To ogłosili muzycy
Zespół Lady Pank właśnie ogłosił kolejne dobre nowiny. W przyszłym roku można się spodziewać kontynuacji udanej trasy koncertowej, którą zespół rozpoczął tej jesieni. Seria występów zorganizowana została dla uczczenia 40-lecia kultowej płyty "Ohyda".
"Ohyda" to drugi album studyjny w dyskografii Lady Pank. Krążek wydany w 1984 roku zdobył certyfikat złotej płyty, co było wówczas naprawdę dużym sukcesem komercyjnym. Wydawnictwo swoją ogromną popularność zawdzięcza takim piosenkom, jak "A to ohyda", "Zabij to" czy "Zabij to cz. II". Z okazji 40. rocznicy wydania "Ohydy" zespół postanowił uraczyć fanów specjalną trasą koncertową.
Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...
Quiz: Quiz. Jak dobrze znasz polski rock lat 2000.? 15/20 punktów to mus!
Lady Pank ogłasza kolejne daty koncertów
Lady Pank rozpoczął rocznicową trasę już 19 października bieżącego roku. Występy legend polskiego rocka cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym może świadczyć wyprzedanie obu grudniowych koncertów w warszawskiej Stodole. Dlatego też muzycy postanowili nieco wydłużyć świętowanie jubileuszu.
Redakcja poleca:Sylwia Grzeszczak otwarcie o Eurowizji. "Nie będę owijać w bawełnę"
Tym samym w 2025 roku będzie można zobaczyć Lady Pank między innymi 1 marca w Zabrzu, 7 marca w Bielsko-Białej oraz 11 kwietnia na trzecim koncercie w stołecznym klubie Stodoła. Bilety na dodatkowe wydarzenia są już w sprzedaży. Niewykluczone również, że w najbliższych dniach rozochoceni artyści dodadzą kilka kolejnych dat do trasy "Ohyda".
Panasewicz i spółka tak łatwo nie odpuszczą
Lady Pank to zespół, który mimo ogromnego doświadczenia scenicznego nawet nie myśli o przejściu na emeryturę. Wrocławska grupa wciąż regularnie występuje na żywo, czym przyciąga pod scenę prawdziwe tłumy.
Redakcja poleca:Maciej Zakościelny wprost o swojej orientacji. "Zacząłem się zastanawiać"
Wydawniczo wrocławska formacja również nie zatrzymała się w czasie. Ich ostatnia płyta zatytułowana "LP40" ukazała się trzy lata temu. Natomiast poprzednie wydawnictwo "LP1" z 2018 roku osiągnęło nawet status platyny.
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!