Moonbin nie żyje. Gwiazdor K-popu miał 25 lat
Strona Główna > Nie żyje Moonbin. Gwiazdor K-popu miał 25 lat

Nie żyje Moonbin. Gwiazdor K-popu miał 25 lat

Nie żyje Moonbin słynny gwiazdor K-popu. Miał 25 lat. Był członkiem zespołu Astro. Fani są wstrząśnięci.

Moonbin nie żyje. 25-letni gwiazdor K-popu był członkiem zespołu Astro. Mężczyzna został znaleziony w swoim domu w Seulu w dzielnicy Gangnam.

Na ten moment przyczyna śmierci K-popowego artysty nie jest znana. Według medialnych doniesień prawdopodobnie było to samobójstwo. Policja nie zabiera jednak głosu w tej sprawie.

Zobacz także: Nie żyje raper Rafał Pogorzelski. Miał 37 lat

Moonbin nie żyje

Fani zespołu Astro są wstrząśnięci doniesieniami na temat Moonbina. Muzyk zmarł we wtorek 18 kwietnia 2023 roku w Korei Południowej. Wstrząsającą informację przekazały południowokoreańskie media. Potwierdziła je agencja Fantagio, z którą współpracował.

25-latek zaczynał karierę jako model, a następnie aktor. Przed aparatem zadebiutował w wieku 4 lat. W 2016 roku pierwszy raz wystąpił na scenie z zespołem Astro.

Zobacz także: Nie żyje partnerka Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru Mru

19 kwietnia członek Astro, Moon Bin, niespodziewanie opuścił nasz świat i stał się gwiazdą na niebie – przekazała na Twitterze agencja Fantagio.

Agencja Fantagio przekazała informacje o pogrzebie Moonbina. Będzie to uroczystość prywatna, jak zadecydowała rodzina.

Pogrążona w żałobie rodzina Moonbina, głęboko zasmucona nagłą, niefortunną wiadomością, pragnie spokojnie przeprowadzić pogrzeb. Życzą sobie, aby cały proces pogrzebu od czuwania do odjazdu konduktu pogrzebowego odbył się prywatnie bez udziału fotoreporterów – cytuje oświadczenie serwis „Soompi”.

Zobacz także: Dramat dzieci Shakiry. Mocny apel piosenkarki 

Kolejna gwiazd K-popu nie żyje

Moonbin jest kolejną gwiazdą K-popu, która zmarła w ostatnich latach. W 2019 roku życie odebrały sobie dwie wokalistki Sulli i Goo Hary. Następnie zmarł 27-letni aktor Cha In Ha, członek grupy aktorskiej Suprise U.

W 2017 roku zmarł także Jonghyun, członek grupy SHINee, a także grupy SM The Ballad. Obie należą do wytwórni SM Entertainment.

Na koreańskich artystach ciąży duża presja. Zdaniem specjalistów, to mroczne oblicze K-popu. Utwory zespołu Astro, do którego należał Moonbin cieszą się ogromną popularnością. Niektóre z nich na platformie YouTube zgromadziły nawet 30-40 mln odsłon.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *