Katowicki raper nie żyje. Rafał Pogorzelski miał 37 lat
Strona Główna > Nie żyje raper Rafał Pogorzelski. Miał 37 lat

Nie żyje raper Rafał Pogorzelski. Miał 37 lat

Zmarł słynny katowicki raper Rafał Pogorzelski. Mężczyzna miał 37 lat. O śmierci Rafała „Pogo” Pogorzelskiego poinformowała jego najbliższa rodzina.

Rafał „Pogo” Pogorzelski był związany ze Śląskiem. To właśnie tam tworzył i udzielał się charytatywnie. Mieszkał w katowickiej dzielnicy Załęże. Wieść o śmierci rapera przekazała jego najbliższa rodzina.

Zobacz także: Nie żyje partnerka Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru Mru

18 kwietnia w sieci pojawiło się zdjęcie klepsydry, w której żona, dzieci i rodzice rapera informują o stracie członka rodziny. – Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14 kwietnia 2023 roku zasnął w Panu przeżywszy 37 lat Nasz kochany Syn, Mąż i Ojciec Rafał Pogorzelski – czytamy.

Rafał Pogorzelski nie żyje

Rapera pożegnali również najbliżsi przyjaciele, znajomi oraz sąsiedzi. Wspominają go jako życzliwego i bezinteresownego człowieka. Rafał Pogorzelski był trzykrotnie nagradzany w plebiscycie Osobowość Roku Dziennika Zachodniego w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna.

Załężanin, którego znało wielu z nas, nasz sąsiad, kolega, przyjaciel. Człowiek o wielkim sercu, życzliwy, bezpośredni, aktywny, bezinteresowny, pragnący pomagać innym, nawet obcym – wspomina katowickiego rapera Portal Katowice-Załęże.pl.

Zobacz także: Kłótnia o pochówek Krzysztofa Krawczyka. Co się stało?

Rok temu nagraliśmy wspólny kawałek do mojego nowego albumu „Teraz” (…). To wielka strata dla świat bo bardzo mało ludzi jest na tym świecie o tak złotym i dobrym sercu. Spoczywaj w pokoju Pogo – pisze w na Facebooku Patryk Rogacki, przyjaciel i muzyk zmarłego rapera.

Rafał przyjacielu od serca. To nie miało tak być. Anioł śmierci niesprawiedliwie przytulił Cię i zabrał z sobą… zecydowanie za wcześnie. Dziękuję za każdą wspólnie spędzoną chwilę za piękny koncert dla chorych dzieci jeszcze tak niedawno – żegna muzyka Katarzyna Katka.

Zobacz także: Dlaczego dzieci są manipulowane przez rozwodzących się rodziców? [PODCAST]

Pogrzeb Rafała „Pogo” Pogorzelskiego zaplanowano na środę 19 kwietnia. Katowicki raper spocznie na cmentarzu parafialnym przy kościele pw. św. Józefa w Katowicach-Załężu.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *