Krzysztof Krawczyk: Kłótnia o pochówek. Fani są niezadowoleni
Strona Główna > Kłótnia o pochówek Krzysztofa Krawczyka. Co się stało?

Kłótnia o pochówek Krzysztofa Krawczyka. Co się stało?

Awantura o Krzysztofa Krawczyka trwa w najlepsze. Tym razem przedmiotem sporu stało się ogrodzenie, które stanęło wokół grobu zmarłego artysty, Posypała się lawina negatywnych komentarzy pod postem Andrzeja Kosmali.

Krzysztof Krawczyk odszedł od nas dwa lata temu, a miejsce jego pochówku nadal budzi w jego fanach skrajne emocje. Oliwy do ognia dolało teraz nowe ogrodzenie wokół grobu artysty, które miało kosztować 7 tysięcy złotych. Wszystko zaczęło się pod najnowszym postem byłego managera Krzysztofa Krawczyka – Andrzeja Kosmali.

Zobacz też: Jak dobrze znasz przebój „Dumka na dwa serca”? [QUIZ]

Przyjaciel zmarłego artysty udostępnił zdjęcie prezentujące nowy płotek ogradzający jego pomnik. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza. Fani twierdzą, że płotek zabiera bardzo dużo miejsca i tym samym sprawia, że grób wokalisty za bardzo wyróżnia się na tle innych. Andrzej Kosmala nie zgadza się z nimi. Tak odpowiedział na ich zarzuty:

Czy płotek za 7 tysięcy złotych to przejaw luksusu dla wielkiej gwiazdy polskiej piosenki? Mogliśmy mu zbudować mauzoleum, gdybyśmy nie znali jego skromności

Krzysztof marzył o ogrodzeniu jak Elvis Presley

Innego zdania jest ks. Krzysztof Niespodziański, który odpowiada za projekt słynnego płotka. Tak duchowny skomentował tę sprawę dla portalu Super Express:

Pomnik jest pełen symboli, podobnie jak płotek. Oczywiste jest nawiązanie do ogrodzenia, jakie znajduje się wokół pomnika Elvisa Presleya. Krzysztof mówił, że chciałby taki mieć. Kilka rzeczy jednak zmieniliśmy. Jest to kompozycja otwarta, bo jedna ściana jest wolna i zachęca do tego, żeby usiąść na ławeczce. Krzysztof z pewnością powiedziałby: Chodźcie do mnie, posiedzimy sobie 

Na cmentarzu znajdzie się miejsce dla syna Krzysztofa Krawczyka

Ewa Krawczyk zajęła się inną sprawą dotyczącą pomnika Krzysztofa Krawczyka. Wdowa po zmarłym artyście zadbała o tym, by obok jej męża na cmentarzu znalazło się miejsce dla jej syna. Tak wypowiedziała się w rozmowie z portalem Super Express

Myślę o Krzysiu i dlatego dla niego również zarezerwowałam miejsce obok ojca. Załatwiłam kwaterę zaraz za naszym grobem. Jeśli tylko będzie chciał, to miejsce jest dla niego.

Zobacz też: „Mam talent”: Sara James oczarowała Simona Cowella i swoim występem sprawiła, że wcisnął złoty przycisk!

Krzysztof Krawczyk urodził się 8 września 1946 roku w Katowicach. W latach 1963-1973 i 1976 był wokalistą zespołu Trubadurzy. Karierę solową rozpoczął w 1973 roku. Jego najbardziej znane przeboje to m.in. „Parostatek”, „Jak minął dzień”, „Byle było tak” czy „Ostatni raz zatańczysz ze mną”.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *