Nie żyje Sinead O’Connor. Świat muzyki we łzach » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Nie żyje Sinead O’Connor. Świat muzyki we łzach

Nie żyje Sinead O’Connor. Świat muzyki we łzach

Sinead O’Connor nie żyje. Informacja o jej śmierci obiegła media na całym świecie w środę 26 lipca. Irlandzka piosenkarka i autorka tekstów miała 56 lat.

O śmierci Sinead O’Connor poinformował Reuters, powołując się na „The Irish Times”. Świat muzyki mierzy się ze stratą kolejnej wielkiej gwiazdy. Irlandzka wokalistka odeszła w wieku 56 lat.

Z wielkim smutkiem ogłaszamy odejście naszej ukochanej Sinead. Jej rodzina i przyjaciele są zdruzgotani oraz proszą o prywatność w tym bardzo trudnym czasie – przekazali bliscy Sinead O’Connor w poruszającym oświadczeniu, które cytują już media na całym globie.

Zobacz także: Czy powstanie film o Guns N’ Roses? Slash nie ma wątpliwości

Sinead O’Connor nie żyje. Gwiazda zmagała się z licznymi problemami

Zaledwie rok temu Sinead O’Connor pochowała swojego ukochanego syna. Jak podawały wóczas media, ten odebrał sobie życie. Miało to miejsce w styczniu 2022 roku. Shane Lunny odszedł w wieku zaledwie 17 lat. Słynna wokalistka nie mogła pogodzić się z tak trudną stratą. Co więcej, od lat cierpiała na zaburzenia psychiczne, które utrudniały jej codzienne funkcjonowanie. Miała zdiagnozowaną chorobę dwubiegunową. Informowano również o zaburzeniach osobowości typu borderline u Sinead O’Connor.

Zobacz także: To gwiazda zobaczyła ze sceny. Zeszła i rozprawiła się z agresorem

Po zmarłej Sinéad O’Connor pozostaje nam jej piękny głos, w którym zatopić myśli można m.in. przy piosence „Nothing Compares 2 U”. Skalę muzycznego sukcesu wokalistki potwierdza liczba wyświetleń hitu w jej wykonaniu w serwisie YouTube. Licznik pokazuje aż 396 milionów. Posłuchajmy…

Zobacz także: Nie żyje Bogdan Miś. Jego programy w TVP oglądali wszyscy

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, poniżej znajdziesz listę numerów, pod którymi anonimowo możesz skorzystać z bezpłatnego wsparcia specjalistów.

  • 116 123 – bezpłatny telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych, prowadzony przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
  • 116 111 – bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, prowadzony przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.
  • 800 12 00 02 – Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia”.