"No, a ja?": Kayah i Michał Bajor w pięknym duecie [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „No, a ja?”: Kayah i Michał Bajor w pięknym duecie [WIDEO]

„No, a ja?”: Kayah i Michał Bajor w pięknym duecie [WIDEO]

Utwór promuje album o tym samym tytule „No, a ja?”, który ukazał się 18 listopada 2022 roku.

To bardzo wyjątkowe wydawnictwo, ponieważ poza piosenkami znanymi już publiczności, które znalazły się na albumie na jej wyraźne życzenie, Michał Bajor po raz pierwszy w karierze prezentuje swoje autorskie utwory. Jednym z nich jest tytułowa piosenka z płyty, którą artysta wykonuje w duecie z Kayah.

„No, a ja?”, to również w pełni moja piosenka W dodatku z cudowną i charyzmatyczną Kayah, która zaśpiewała ją ze mną w duecie i nagraliśmy razem teledysk. Poetycki, marzycielski, lekko zaczepny w swoich emocjach. Kayah od razu wybrała tę właśnie piosenkę do zaśpiewania w duecie.

– opowiada Michał Bajor. –

Do piosenki powstał teledysk w nakręcony w pięknych wnętrzach jednego w warszawskich hoteli. Zobaczymy w nim zarówno autora piosenki, jak i Kayah.

Michał Bajor zaprasza w muzyczno-literacką podróży pełną niespodzianek. Artysta, który w przyszłym roku będzie świętował pięćdziesięciolecie pracy artystycznej, w pewnym sensie debiutuje, oddając swoim słuchaczom w pełni autorskie utwory. Przez lata pisali dla niego najlepsi albo sam wybierał teksty spośród najpiękniejszej polskiej poezji. Tym razem na płycie znajduje się pięć premierowych autorskich kompozycji oraz jedenaście nowych aranżacji doskonale znanych publiczności przebojów, dwa wspaniałe duety z Ireną Santor i Kayah, grono wspaniałych muzyków w tym Grupa MoCarta i jak zwykle ogromna dawka emocji.

Polecamy również: