Premiera "Małej Syrenki". Niewiarygodne, jak wyrosły dzieci Natalii Kukulskiej!
Strona Główna > Premiera „Małej Syrenki”. Niewiarygodne, jak wyrosły dzieci Natalii Kukulskiej!

Premiera „Małej Syrenki”. Niewiarygodne, jak wyrosły dzieci Natalii Kukulskiej!

24 maja warszawskie kino KinoGram w Fabryce Norblina zmieniło się w bajeczny, podwodny świat, by przyjąć tłum gości, którzy przybyli na uroczystą premierę nowego filmu Disneya – „Mała Syrenka”.

Wśród zaproszonych nie zabrakło znanych osobistości ze świata filmu i muzyki oraz popularnych influencerów. Na morskim dywanie pojawili się m.in.: Anna Dereszowska, Natalia Kukulska, Dawid Woliński, Marysia Sadowska, Patrycja Kazadi, Anna Wendzikowska, Emilia Dankwa, Osi Ugonoh, Daria Ładocha i Michał Koterski.

Zobacz także: Tina Turner ostatni raz publicznie. Tak wyglądała „królowa rock’n’rolla”

Premierę „Małej Syrenki” uświetniła swym występem Sara James, wykonując filmowy utwór pt. „Naprawdę chcę”, do którego artystka nakręciła niedawno teledysk Sara James – Naprawdę chcę (z filmu „Mała Syrenka”) – YouTube. Sarę będzie można usłyszeć również w samym filmie, gdzie wokalistka użycza głosu głównej bohaterce Ariel.

Gwiazdy z dziećmi na premierze

Plejada gwiazd, która pojawiła się na premierze filmu zabrała ze sobą małe pociechy. Nie zabrakło Michała Koterskiego z Marcelą Leszczak i synem Fryderykiem. Była także obecna Daria Ładocha z córeczką Manią. Nie zabrakło też Natalii Kukulskiej z 18-letnią córką Anną i 6-letnią Laurą. Trudno uwierzyć, jak wyrosły dziewczynki! Ich zdjęcia można zobaczyć poniżej.

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 24.05.2023 PREMIEROWY POKAZ FILMU PT. MALA SYRENKA
PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 24.05.2023 PREMIEROWY POKAZ FILMU PT. MALA SYRENKA

Zobacz także: Nelly Furtado nagle zniknęła. Wiadomo, co się z nią działo

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 24.05.2023 PREMIEROWY POKAZ FILMU PT. MALA SYRENKA

Film „Mała Syrenka” na ekranach

„Mała syrenka” w reżyserii Roba Marshalla to nowa, aktorska wersja nagrodzonej przez Akademię®, kultowej animacji Disneya z 1989 roku. Film opowiada o przygodach radosnej i ciekawej świata syrenki Ariel (Halle Bailey). Pewnego dnia ta najmłodsza i najbardziej zbuntowana spośród córek króla Trytona (Javier Bardem) postanawia dowiedzieć się więcej o świecie poza morskimi głębinami.

W czasie wizyty na lądzie zakochuje się w przystojnym księciu Eryku (Jonah Hauer-King) i podążając za głosem serca, wbrew zakazom najbliższych, decyduje się doświadczyć życia wśród ludzi. Zawiera więc pakt ze złą morską wiedźmą Urszulą (Mellisa McCarthy), która ma jej w tym pomóc. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że naraża na niebezpieczeństwo nie tylko swoje życie, ale i losy całego królestwa…

Zobacz także: Wstrząsające wyznanie Reni Jusis. „Poczułam się własnością wszystkich”

W Polskiej wersji językowej filmu głosu postaciom użyczyli: Sara James (Ariel), Karol Jankiewicz (Książę Eryk), Olga Szomańska (Urszula), Przemysław Bluszcz (Król Tryton), Anna Korcz (Królowa), Stanisław Biczysko (Grimsby), Przemysław Glapiński (Sebastian), Oliwier Derkacz (Florek), Katarzyna Dąbrowska (Blaga).

Fot. Pawel Wodzynski/East News, Warszawa, 24.05.2023. Premierowy pokaz filmu „Mala Syrenka”

Reżyserem polskiego dubbingu jest Artur Kaczmarski, autorem dialogów Alicja Roethel. Kierownictwo muzyczne objęła Agnieszka Tomicka, a autorem tekstów piosenek jest Marek Robaczewski.

„Mała syrenka” wchodzi na ekrany polskich kin już 26 maja!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *