Super Bowl 2023: Rihanna zrobiła spektakularne show podczas Super Bowl 2023. Rihanna jest w ciąży!
Strona Główna > Rihanna zrobiła spektakularne show podczas Super Bowl 2023 [WIDEO]

Rihanna zrobiła spektakularne show podczas Super Bowl 2023 [WIDEO]

Najważniejsze sportowe wydarzenie roku w Stanach Zjednoczonych za każdym razem przyciąga tłumy widzów przed telewizory. Widzowie cenią sobie jednak nie tylko sportowe emocje w trakcie Super Bowl – występy gwiazd w przerwie pomiędzy rozgrywkami stanowią wyczekiwany moment widowiska. W tym roku padło na Rihannę. Zobaczcie, jak wyglądał jej występ.

Rihanna wystąpiła na Super Bowl 2023 z ciążowym brzuszkiem

Istnieje wiele powodów, dla których warto oglądać Super Bowl, w tym niesamowite reklamy i wyczekiwane zwiastuny filmowe. Mecz Super Bowl pomiędzy Kansas City Chiefs a Philadelphia Eagles nie był wyjątkiem. Ale wydaje się sprawiedliwe, aby powiedzieć, że tegoroczny występ był dla wielu szczególnie ekscytujący, ponieważ wystąpiła w nim Rihanna, kultowa artystka, która od jakiegoś czasu nie wydała nowego albumu.

Rihanna zaśpiewała w ciągu 13 minut swoje największe przeboje w tym między innymi „Only Girl (In The World)”, „We Found Love”, „Rude Boy”, „Work”, „Wild Thoughts”, „Pour It Up”, „All of the Lights”, „Run This Town”, „Umbrella” czy „Diamonds”.

Cały wsytęp możecie zobaczyć poniżej

Rihanna nie zaprosiła gości specjalnych na występ podczas Super Bowl

Niektórzy podejrzewali, że podczas występu do Rihanny dołączy sławny gość lub dwóch. Plotkowano o Eminemie czy nawet Adele, ale potrzebowała nie potrzebowała nikogo innego, aby zrobić rewelacyjne show. Największą niespodzianką dla fanów artystki było potwierdzenie, że artystka jest ponownie w ciąży.

To był jej pierwszy występ od 2018 roku. Fani piosenkarki z niecierpliwością czekają na nowy album, który podobno ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *