Sara James ponownie zachwyciła w amerykańskim "Mam Talent". Tym razem wygra? [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sara James ponownie zachwyciła w amerykańskim „Mam Talent”. Tym razem wygra? [WIDEO]

Sara James ponownie zachwyciła w amerykańskim „Mam Talent”. Tym razem wygra? [WIDEO]

Sara James została zaproszona do udziału w programie „America’s Got Talent: All Stars”. Zobaczcie, jaki utwór wybrała na swój pierwszy występ.

Kilka dni temu w USA wystartowała nowa edycja programu „America’s Got Talent: All Stars”, do którego zaproszeni zostali zwycięzcy i finaliści minionych edycji z całego świata. Wśród nich znalazła się Sara James, którą mogliśmy oglądać jesienią w ostatniej edycji show „AGT”. Na swój pierwszy występ Sara wybrała przebój „As It Was” z repertuaru Harry’ego Stylesa. Wykonała go jednak w zupełnie nowej aranżacji, która bardzo przypadła do gustu zarówno jurorom, jak i publiczności.

Kiedy po raz pierwszy cię zobaczyliśmy, śpiewałaś piosenkę Eltona Johna. Teraz zaśpiewałaś hit Harry’ego Stylesa. Umiesz zmienić te kultowe dźwięki tak, żeby brzmiały jak twoje. Wszystko zależy od fanów, ale to może być twój zwycięski występ

— ocenił Howie Mandel po występie Sary James.

W programie „America’s Got Talent: All Stars” udział bierze 60 byłych uczestników – zwycięzców, finalistów, faworytów fanów, najlepiej zapamiętanych osób – z formatu Mam Talent w różnych krajach. W każdym z sześciu odcinków wystąpi 10 kandydatów, którzy będą starać się o tylko 5 awansujących miejsc (złotych przycisków), przyznawanych przez jury. O jednym awansie co odcinek będą też decydować widzowie w głosowaniu internetowym. Zwycięzca otrzyma 500 tysięcy dolarów.

Polecamy również: