Sarah Connor walczy z Mariah Carey o tytuł Królowej Świąt. Zobacz teledysk do utworu "Jolly Time Of Year" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sarah Connor walczy z Mariah Carey o tytuł Królowej Świąt. Zobacz teledysk do utworu „Jolly Time Of Year”

Sarah Connor walczy z Mariah Carey o tytuł Królowej Świąt. Zobacz teledysk do utworu „Jolly Time Of Year”

Wszyscy wiemy, że królowa świąt jest tylko jedna i jest nią Mariah Carey. Co roku jednak kolejne gwiazdy próbują przegonić ją z tronu. Nikomu się jeszcze to nie udało. Czy Sarah Connor ma szansę? Przekonajcie się sami.

Sprzedająca multiplatyny, wielokrotnie nagradzana pop-soulowa piosenkarka i kompozytorka, Sarah Connor, powróciła z nowym świątecznym albumem „Not So Silent Night”. To jej pierwszy anglojęzyczny album studyjny od ponad dekady.

Do sieci trafił teledysk do kolejnego singla „Jolly Time Of Year”. Sprawdźcie, co Sarah dostała w prezencie od Świętego Mikołaja.

„Not So Silent Night” – drugi świąteczny album po wydanym w 2006 roku „Christmas In My Heart” – znacznie różni się od tradycyjnych albumów pełnych świątecznych klasyków. Artystka napisała od zera aż 12 piosenek.

Jak sugeruje tytuł płyty, Boże Narodzenie to nie tylko spokojne celebracje. Sarah patrzy na Święta z perspektywy zapracowanej matki, która nie ma czasu na relaks. Samo „Not So Silent Night” opisuje typową Wigilię w domu przepełnionym chaosem i ogólnym rodzinnym zgiełkiem.

Sarah Connor zadebiutowała jako anglojęzyczna piosenkarka w 2001 roku. Po zdobyciu szczytów list przebojów i sprzedaniu niezliczonych platynowych płyt, zrobiła sobie twórczą przerwę, a następnie w 2015 roku wydała pierwszy niemieckojęzyczny album („Muttersprache”). Płyta okazała się niesamowitym sukcesem i wzniosła jej karierę na zupełnie nowy szczyt.

„Muttersprache” sprzedało się w ponad dwóch milionach egzemplarzy i jest jednym z najbardziej dochodowych albumów wszech czasów w Niemczech. Jej drugi niemiecki album „Herz Kraft Werke” ukazał się w 2019 roku i osiągnął status multiplatyny z ponad 800 tys. sprzedanych egzemplarzy.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *