Syn Nosowskiej jest w związku z 17-letnią Hanią. 27-latek pochwalił się romantycznymi kadrami » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Syn Nosowskiej jest w związku z 17-letnią Hanią. 27-latek pochwalił się romantycznymi kadrami

Syn Nosowskiej jest w związku z 17-letnią Hanią. 27-latek pochwalił się romantycznymi kadrami

27-letni Mikołaj Krajewski, syn Katarzyny Nosowskiej, jest z związku z 17-letnią Hanią. Para opublikowała na Instagramie wspólne, romantyczne kadry!

Do niedawna mówiło się, że Mikołaj Krajewski, syn Katarzyny Nosowskiej i Adama Krajewskiego, jest zakochany w pięknej Mariannie. Miał być z nią nawet zaręczony! Wygląda na to, że ich związek nie przetrwał jednak próby czasu.

Czytaj też: 83-letni Al Pacino po raz kolejny zostanie ojcem! Jego 29-letnia partnerka jest w ciąży

Teraz Mikołaj Krajewski jest w związku z 17-letnią Hanią Sztachańską, którą widzowie moją kojarzyć z programu TVP „The Voice Kids”. W 2020 roku Hania znalazła się w finale trzeciej edycji tego show.

Para opublikowała na Insagramie romantyczne kadry. Internauci są zachwyceni. „Piękni” – piszą. „Cudownie”, „słodkie misie” – komplementują.

Czytaj też: Ewa Kasprzyk wystąpiła w klipie Sławomira. Mówi, kto stoi za jego sukcesem

Kim jest Mikołaj Krajewski, syn Katarzyny Nosowskiej?

Mikołaj Krajewski jest artystyczną duszą. Próbuje swoich sił w modelingu, ale też na scenie. Od czasu do czasu występuje z mamą. W sierpniu zeszłego roku wystąpili razem na sopockiej estradzie. W albumie „Basta” znajdziemy ich wspólny utwór: „Mówiła mi matka”.

Mikołaj Krajewski 22 maja obchodził 27. urodziny. Z tej okazji Katarzyna Nosowska na swoim profilu na Instagramie opublikowała ich wspólne zdjęcie. Pojawił się na nim również Adam Krajewski – były partner Nosowskiej i ojciec Mikołaja.

„22.05.1996 – Ojciec i matka – zyskali przyjaciela” – opisała zdjęcie Nosowska. „Niech życie Cię zachwyca” – dodała.

Syn Nosowskiej i Krajewskiego odpowiedział na wpis rozczulającym komentarzem. „Dzięki, Mami” – napisał. „Kocham Was ponad wszystko i chciałbym być choć w połowie takim rodzicem (kiedyś), jakich mam ja” – dodał.

Czytaj też: Muniek Staszczyk szykuje się na ślub. „Trzymajcie kciuki”