To dlatego Justyna Steczkowska tak wygląda! Robi to każdego dnia » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > To dlatego Justyna Steczkowska tak wygląda! Robi to każdego dnia

To dlatego Justyna Steczkowska tak wygląda! Robi to każdego dnia

Justyna Steczkowska słynie z anielskiego głosu i pięknych, smukłych nóg. Piosenkarka przyznała, że otacza swoje ciało olbrzymim szacunkiem, dlatego lubi o siebie dbać. Codzienne ćwiczenia i zbilansowane posiłki to dla niej chleb powszedni. Ostatnio zdradziła fanom jaki jest jej sekret na piękną sylwetkę.

Justyna Steczkowska zawdzięcza swoją zawrotną karierę udziałowi w pierwszej edycji „Szansy na sukces”. Ulubiony wówczas program Polaków zapewnił jej rozgłos i popularność. W znacznym stopniu przyspieszyło to rozwój jej kariery. Została także reprezentantką naszego kraju na Eurowizji. Justyna Steczkowska jest prywatnie mamą trójki dzieci, a w sierpniu skończy 51 lat.

Zobacz także: Izabela Trojanowska nie do poznania. Zdjęcie z młodości to hit

W social mediach już od jakiegoś czasu pojawiają się dyskusje na temat pięknej figury wokalistki. Fani zastanawiają się głośno w jaki sposób udaje się połączyć dbanie o sylwetkę z tak intensywnym trybem życia i ciasnym grafikiem.

Pakt z diabłem?

Można żartować, że w kwestii idealnego ciała „Dziewczyna szamana” podpisała pakt z diabłem. Jest to jedynie rezultat regularnego uczęszczania na siłownię i odpowiedniej, zbilansowanej diety. Wokalistka od lat dba o swoje ciało. Dużo ćwiczy i traktuje swój organizm z wyjątkowym szacunkiem.

Trzeba wstać z kanapy. Trzeba się ruszać, trzeba ćwiczyć i pamiętać o tym, że ciało jest przekaźnikiem emocji, twoim skarbem i szanować je. Nie mówię, żeby obsesyjnie o nie dbać, chociaż niech każdy robi, co lubi, ale uważam, że należy szanować swoje ciało. Ono potrzebuje ruchu, potrzebuje naszej miłości, akceptacji i zdrowia, czyli zbilansowanej diety, zrzucenia ciężkich emocji z siebie, ładowania go pozytywną, dobrą energią. Na pewno sport nas wyzwala w dużej mierze. No i miłością, przytulaniem się, wszystkim tym, co jest dla nas miłe – wyznała Justyna serwisowi „Plotek”.

Zobacz także: Bliźniaczek Olsen nie dało się rozpoznać. Tak wyglądają 30 lat później

Zdaniem Justyny każde ciało potrzebuje miłości, ruchu, akceptacji i zdrowia, które warto podkręcić zbilansowaną dietą. Należy więc pozbywać się negatywnych emocji i wypełniać ciało dobrą energią, co da pozytywne rezultaty. Piosenkarka twierdzi, że jednym sprawdzonym sposobem na osiągnięcie wymarzonej sylwetki jest sport. Justyna przyznała jakiś czas temu, że zbędnych emocji i kilogramów pozbywa się na siłowni – ćwiczy przynajmniej dwa razy w tygodniu.

Sekretem jest by lubić to, co się robi

Justyna Steczkowska wyznała także, co napędza ją do pracy, śpiewania, tworzenia nowych utworów. Mówi się wszakże, że jeśli kochasz to co robisz to nie musisz przepracować ani jednego dnia w życiu.

Jedynym sekretem jest po prostu praca. Ale czy ciężka? Najlepiej lubić swoją pracę, bo wtedy nie odczuwa się jej ciężkości. Zanim się stanie na scenie i zaśpiewa, co jest ukoronowaniem twojej pracy wielką przyjemnością i radością. Trzeba wcześniej wykonać dużo pracy, której nie widać. Jeśli chcesz mieć formę, mając lat 50, tak jak ja, to nie ma zmiłuj – zdradziła.

Zobacz także: Tak wygląda córka Jana Englerta. Helena kończy 23 lata

Jaka matka taki syn

Syn piosenkarki, Leon Myszkowski również postawił na karierę muzyczną. Poszedł w ślady mamy, jednak w odrobinę innej formie. Postanowił zostać DJ-em, a na swoim koncie ma już pierwszą współpracę ze znaną mamą. Skąd taka decyzja?

To był spontaniczny pomysł tak jak większość pomysłów, mieliśmy dziurę wydawniczą, nadchodziły wakacje, zaczynaliśmy od robienia muzyki mocnej, klubowej, która generalnie nie jest muzyką, którą można usłyszeć w radiu. Zaczęliśmy się zastanawiać nad tym, żeby latem wydać kilka piosenek w innym klimacie. Już mieliśmy gotowy podkład i musieliśmy znaleźć wokalistkę. Szukaliśmy i w końcu Michał zapytał o moją mamę. Zadzwoniłem, pogadaliśmy, mama zgodziła się w sumie od razu – powiedział Leon w rozmowie z „Co za tydzień”.

Zobacz także: Łatwy quiz o hitach zespołu IRA. 7/10 to obowiązek!