Stacja BBC wyśmiała występ Blanki. Uszczypliwy komentarz
Strona Główna > Stacja BBC wyśmiała występ Blanki. Uszczypliwy komentarz

Stacja BBC wyśmiała występ Blanki. Uszczypliwy komentarz

Finał Eurowizji 2023 za nami. Blanka Stajkow zaśpiewała „Solo” i zajęła 19. miejsce w ogólnym głosowaniu. Oto, jak brytyjska stacja BBC skwitowała występ polskiej reprezentantki.

Występ Blanki Stajkow na Eurowizji 2023 od początku budził liczne kontrowersje. Piosenkarka postanowiła wziąć się do pracy i utrzeć hejterom nosa. To właśnie im podziękowała za negatywne opinie, które zmotywowały ją do ćwiczeń przed występem w Liverpoolu.

Zobacz także: Zaskakujące, komu Blanka podziękowała za awans. To powiedziała o Polsce

Mimo, że finał już za nami, komentarzy na temat wykonania „Solo” nie brakuje. Występ skwitowała nawet brytyjska stacja BBC. Prezentujemy wpis, który pojawił się na oficjalnym Twitterze.

Miejsce Blanki na Eurowizji 2023

Blanka zajęła 19. miejsce na Eurowizji 2023. Zdobyła łącznie 91 punktów. Na ogólny wynik Eurowizji 2023 składają się głosy jury każdego z państw biorących udział w konkursie, a także głosy widzów.

Jurorzy międzynarodowi słabo ocenili Polkę. Przyznali jej łącznie 12 punktów. Otrzymała 6 punktów od Ukrainy, 2 punkty od Belgii, 1 punkt od Armenii, 1 punkt od Rumunii, a także 2 punkty od Izraela.

Zobacz także: Sukces Blanki. To miejsce zajęła w głosowaniu widzów Eurowizji 2023

Widzowie byli nieco innego zdania. W finale Blanka zajęła 8. miejsce w televotingu i zdobyła 81 punktów od widzów. Można to nazwać sukcesem młodej piosenkarki.

BBC o występie Blanki

Brytyjski nadawca BBC, który jest jednym z głównych organizatorów Konkursu Piosenki Eurowizji, zamieścił na Twitterze skrót występu Stajkow. Niestety, oprócz nagrania pojawił się uszczypliwy komentarz dotyczący warstwy wizualnej występu.

My: Jak dużo efektów specjalnych chcecie? Polska: Tak – brzmi wpis.

Internauci również zwrócili uwagę, że oprawa była zbyt bogata, a niektórzy uznali, że wręcz kiczowata. Niestety, już po fakcie takie komentarze nie zmienią wyniku Blanki w rankingu. Powinna się nimi przejmować?

Zobacz także: Znamy zwyciężczynię Eurowizji 2023! Kim jest Loreen?

Kto wygrał Eurowizję 2023?

Znamy zwycięzcę 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. Eurowizję 2023 wygrała Szwecja, którą reprezentowała ją Loreen z utworem „Tattoo”. Artystka ze Szwecji ma już na koncie jeden sukces. Wygrała Eurowizję w 2012 roku z utworem „Euphoria”.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *