To dlatego Kwiatkowski odszedł z "The Voice Kids". Ujawnił powód
Strona Główna > To dlatego Kwiatkowski odszedł z „The Voice Kids”. Zaskoczył wyznaniem

To dlatego Kwiatkowski odszedł z „The Voice Kids”. Zaskoczył wyznaniem

Na początku maja Dawid Kwiatkowski ogłosił, że odchodzi z programu „The Voice Kids”. W fotelu jurorskim oceniał uczestników sześciu edycji programu. Teraz ujawnił więcej powodów odejścia z programu. Co się stało?

Dawid Kwiatkowski odszedł z „The Voice Kids”, co ogłosił 2 maja w mediach społecznościowych. Z programem był związany od samego początku. Zasiadał w fotelu jurorskim wszystkich sześciu edycji. W tym roku poczuł, że pora na zmiany! – Kiedy w zeszłym roku usiadłem na tym nieziemsko wygodnym fotelu w pierwszy dzień przesłuchań w ciemno, czułem już, że robię to ostatni raz – wyznał w oświadczeniu.

Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. Serce mówi mi „Well done Dawid, Twoja misja w tym programie się zakończyła” – informował wokalista.

Zobacz także: Steczkowska zrobi to na ślubie syna. Leon Myszkowski zdecydował

Kwiatkowski ujawnia powody odejścia z „The Voice Kids”

Choć Kwiatkowski wyznał, dlaczego opuścił muzyczny program, ponownie zabrał głos w tej sprawie. Ujawnił więcej szczegółów i powodów, dla których opuścił szeregi „The Voice Kids”. Przyznał, że będzie tęsknił za muzycznym show, jednak jest z siebie dumny, że udało mu się podjąć tak ważną decyzję. Jak przyznał, było mu w roli jurora bardzo wygodnie i „odcinał z tego kupony”.

Zobacz także: Tego nie wiecie o Zalewskim. Występ w „Szansie na sukces” to dopiero początek

Tak naprawdę narobisz się przez te kilka tygodni, potem to leci przez kilka miesięcy w telewizji i masz dzięki temu kolejne kilka miesięcy koncertów i wszystkiego – wyznał w rozmowie z „Faktem”.

Na koniec artysta dodał, że było to dla niego zwyczajnie… zbyt wygodne. Dawid Kwiatkowski jest bardzo pracowity i wie, czego chce. Nic dziwnego, że postawił w życiu na zmiany. Niedawno gwiazdor wypuścił nowy singiel „Café de Paris” nagrany w stolicy Francji. Czym jeszcze zaskoczy fanów w najbliższym czasie?

Zobacz także: Quiz: Perfect, Lady Pank czy Budka Suflera? Kto to śpiewał? 6/10 to mało!

Dawid Kwiatkowski zasiadał w fotelu jurorskim podczas sześciu edycji „The Voice Kids”. Oprócz niego na antenie Telewizji Polskiej pieczę nad uczestnikami sprawowali Tomson i Baron, Cleo, a podczas pierwszej edycji Edyta Górniak. Na ten moment trwają poszukiwania zastępstwa za wokalistę. Typowana jest Roksana Węgiel i marina Łuczenko-Szczęsna. Nie są to jednak oficjalne doniesienia potwierdzone przez stację.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *