Steczkowska zrobi to na ślubie syna. Leon Myszkowski zdecydował
Strona Główna > Steczkowska zrobi to na ślubie syna. Leon Myszkowski zdecydował

Steczkowska zrobi to na ślubie syna. Leon Myszkowski zdecydował

Leon Myszkowski zdecydował, że Justyna Steczkowska zaśpiewa na jego ślubie. Choć nie planuje jeszcze oświadczyn dobrze wie, że ceremonia nie mogłaby odbyć się bez występu słynnej wokalistki, a prywatnie jego mamy. Co powiedział Myszkowski?

Leon Myszkowski ma 23 lata. To najstarsze dziecko Justyny Steczkowskiej i architekta Macieja Myszkowskiego. Młody mężczyzna stawia pierwsze kroki w show biznesie. Próbuje swoich sił na scenie, jako DJ. Współpracuje też ze swoją mamą, która chętnie zabiera pierworodnego na ścianki.
Zobacz także: Kolejna gwiazda znika z Polsatu. Koniec ze słynnym show

Od czasu do czasu u jego boku pojawia się również Ksenia. Ukochana Leona pochodzi z Białorusi. Wszystkich fanów ciekawi, kiedy para zamierza stanąć na ślubnym kobiercu. Niedawno w rozmowie z serwisem „Co za tydzień” wyznał, jakie ma plany względem małżeństwa i roli Justyny Steczkowskiej na swoim ślubie.

Justyna Steczkowska zaśpiewa na ślubie syna?

23-latek wyznał, że póki co zakochani stawiają na rozwój zawodowy, ale myślą też o ślubie. Choć nie mają żadnej konkretnej daty, a na palcu Kseni nie zagościł pierścionek, Myszkowski zdradził, że myśli o sformalizowaniu związku. – Na pewno planujemy, ale kiedy i jak to jeszcze nie wiemy – wyznał.

Zobacz także: Polsat SuperHit Festiwal 2023. Kto wystąpi? Mnóstwo gwiazd!

Syn Justyny Steczkowskiej jest pewien, że podczas ceremonii z pewnością jego mama wesprze go swoim głosem. Już wie, że chciałby, aby Steczkowska zaśpiewała coś w części oficjalnej.

Myślę, że mama na pewno wykona coś na ślubie. Natomiast raczej na tej części oficjalnej, ceremonialnej. Myślę, że później wykonywane będą zdecydowanie inne rzeczy – stwierdził.

DJ zdradził też, czy planuje założenie rodziny. Okazuje się, że syn znanej wokalistki chciałby mieć dwoje lub troje dzieci. Sam ma przecież rodzeństwo – siostrę Helenę i brata Stanisława. Jego mama także ma dużą rodzinę, bo aż czworo rodzeństwa.

Zobacz także: Tak wygląda mama Martyny Wojciechowskiej. Co za podobieństwo!

Kim jest partnerka Leona Myszkowskiego?

Ksenia jest starsza od Leona o cztery lata. Pochodzi z Białorusi. Choć często publikuje wpisy w mediach społecznościowych, niewiele można z nich wywnioskować. Media jednak donoszą, że kobieta jest z zawodu kosmetologiem. Z powodzeniem ma prowadzić swój własny biznes.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *