Tak Tadeusz Sznuk traktuje uczestników "1 z 10". Gracz ujawnia prawdę » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Tak Tadeusz Sznuk traktuje uczestników „1 z 10”. Gracz ujawnia prawdę

Tak Tadeusz Sznuk traktuje uczestników „1 z 10”. Gracz ujawnia prawdę

„Jeden z dziesięciu” to kultowy polski teleturniej. Nietypowa formuła to nie wszystko. Uwagę widzów przyciąga też pełen uroku prowadzący Tadeusz Sznuk. Jaki jest, gdy wyłączają się kamery? Były uczestnik ujawnia!

Jak wyglądają kulisy programu „Jeden z dziesięciu”? Wiele osób z pewnością zastanawia się, jaki prywatnie jest Tadeusz Sznuk, czyli wieloletni prowadzący kultowy teleturniej. Z ekranu znamy go jako pełnego klasy i stonowania mężczyznę. Czy podobnie jest na planie programu? Były uczestnik ujawnił, jak przebiegały nagrania.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Pan Zbigniew Śliwiński wziął udział w 17. odcinku 138. serii teleturnieju. Wcześniej wystąpił w nim również w 2018 roku. Ma więc niemałe doświadczenie w „Jednym z dziesięciu”. Jak zaznacza w rozmowie z „Plejadą”, do programu nigdy nie da się przygotować w stu procentach. Zawsze jakieś pytania mogą zaskoczyć uczestnika, mimo, że powtarzają się na przestrzeni lat.

Techniczne przygotowanie? Oglądanie teleturnieju. Te pytania na przestrzeni lat się powtarzają — nie wszystkie, ale w jakimś procencie można się z nimi zapoznać — więc można je po prostu zapamiętać. Właśnie dlatego według mnie najważniejsza jest pamięć – wyznał w wywiadzie.

Zobacz także: „Chłopi” kandydatem do Oscara. Tak piszą o nas w USA

Jak Tadeusz Sznuk traktuje uczestników „1 z 10”?

Okazuje się, że Tadeusz Sznuk jest bardzo przyjazny i wspierający. Dzięki temu, nagrania mają nie być w ogóle stresujące. Pan Zbigniew wyznał, że „atmosfera w studiu jest bardzo rodzinna i serdeczna”.

Nie ma co mówić, jest przyjemnie. Pan Tadeusz Sztuk jest osobą tak ciepłą i życzliwą, że nagrania nie są stresujące.

Zobacz także: Jurorzy „The Voice” padli z wrażenia! To kandydatka na Eurowizję?

Niestety, choć prowadzący jest bardzo przyjazny dla uczestników, nie dla każdego znajduje czas na planie programu. – Pan Tadeusz nie rozmawia na pewno ze wszystkimi uczestnikami, ale jeśli ktoś zwróci się z jakimś pytaniem do gospodarza, to on zawsze z uśmiechem odpowiada i w miarę swojej wiedzy stara się temat wyczerpać – wyznał mężczyzna/

Dlaczego nie rozmawia ze wszystkimi? Bo zajęłoby to dużo czasu i przeciągałoby nagrania programu.

Zobacz także: Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę. To napisała w sieci

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!