"U Pana Boga w Królowym Moście": Zobacz, jak wyglądają prace na planie kolejnej części kultowej komedii [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „U Pana Boga w Królowym Moście”: Zobacz, jak wyglądają prace na planie kolejnej części kultowej komedii [WIDEO]

„U Pana Boga w Królowym Moście”: Zobacz, jak wyglądają prace na planie kolejnej części kultowej komedii [WIDEO]

Po 13 latach przerwy zobaczymy kolejną część komedii „U Pana Boga w Ogródku”. W 2002 roku wystartowały zdjęcie na planie filmu „U Pana Boga w Królowym Moście”. Sprawdźcie, co wiemy do tej pory. Kto pojawi się w obsadzie?

Trwają prace na planie filmu „U Pana Boga w Królowym Moście”

Seria „U Pana Boga…” cieszy się nieustanną popularnością. Dotychczas, mięliśmy okazję obejrzeć trzy części cyklu: „U Pana Boga za piecem” (1998), „U Pana Boga w ogródku” (2007) i „U Pana Boga za miedzą” (2009). Mamy dobrą wiadomość dla fanów tej kultowej polskiej komedii. Prace na planie idą zgodnie z planem. Jak zdradzają twórcy, nie zawsze jest łatwo, ale dbają o to, aby wszyscy byli zadowoleni.

Produkcja jest żmudna, 90 dni zdjęciowych w sumie. Zaczęliśmy pod koniec sierpnia, a już jesteśmy w połowie stycznia, ale wszyscy bardzo chętnie wracają w te strony, bo jest bardzo przyjazna okolica. I wszyscy lubią te filmy, i są dumni, że mogą nam pomagać.

– mówi reżyser Jacek Bromski w wywiadzie dla portalu Podlaskie24.pl

Zobaczcie kulisy powstawania „U Pana Boga w Królowym Moście”!

„U Pana Boga w Królowym Moście”: Poznaliśmy obsadę nowego filmu Jacka Bromskiego

Podobnie jak w poprzednich częściach komedii, w filmie zobaczymy aktorów Białostockiego Teatru Lalek. W rolę komendanta wciela się niezastąpiony Andrzej Beya-Zaborski. W roli Śliwiaka, właściciela Panderozy zobaczymy Ryszarda Dolińskiego, a w roli księdza proboszcza Krzysztofa Dziermę.

Czy ksiądz się zmienił? No pewnie, że się zmienił. 12 lat przybyło, to musiał się zmienić nie tylko z wyglądu, ale i z charakteru chyba.

– mówi Krzysztof Dzierma w wywiadzie dla portalu Podlaskie24.pl

Do obsady dołączyli również Emilian Kamiński, Aleksandra Grabowska i Karol Dziuba, który gra radcę prawnego – Szymona. W postać Halinki Struzikowej ponownie wciela się Małgorzata Sadowska, a rolę Ratajowej gra Alicja Bach.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *