Wstrząsające wyznanie Reni Jusis. "Poczułam się własnością wszystkich"
Strona Główna > Wstrząsające wyznanie Reni Jusis. „Poczułam się własnością wszystkich”

Wstrząsające wyznanie Reni Jusis. „Poczułam się własnością wszystkich”

Reni Jusis od ponad dwóch dekad znana jest na polskim rynku muzycznym! Wokalistka gościła w audycji „Cała muzyka” na antenie Radia Złote Przeboje, gdzie opowiedziała słuchaczom o ciemnej stronie sławy. Zdradziła też szczegóły dotyczące jubileuszowego wydania albumu „Trans Misja” na winylu! Całego podcastu można posłuchać poniżej!

Reni Jusis odwiedziła studio Radia Złote Przeboje i w audycji „Cała muzyka” opowiedziała m.in. o ważnym wydarzeniu, jakim jest jubileusz 20-lecia premiery kultowego albumu „Trans Misja”.

Zobacz także: Quiz: Największe hity Reni Jusis. Jak dobrze je znasz?

Reni Jusis wydaje winyl

Z tej okazji na rynku pojawi się winyl ze słynnymi utworami, które na rynku znane są od 25 sierpnia 2023 roku. Album „Trans Misja” okazał się wielkim sukcesem komercyjnym, a jego progresywne wówczas brzmienie, pozostaje nadal aktualne.

Płyta dotarła do 4. miejsca OLiSu, stając się jednym z polskich muzycznych bestsellerów, a także jedną z najważniejszych pozycji w historii polskiej muzyki klubowej. „Trans Misja” zdobyła również Fryderyka w kategorii album roku dance/elektronika/muzyka klubowa.

Co ciekawe, winyl będzie… biały, a nie czarny, jak większość płyt gramofonowych. – Biała również była płyta CD, która była wydana dwie dekady temu – powiedziała artystka w audycji „Cała muzyka”.

Chcieliśmy tutaj ukłonić się właśnie w tym kierunku. (…) Myślę, że jest to biały kruk, dlatego, że jest to też mój taki osobisty wybór piosenek. (…) Z dwunastu piosenek wybrałam osiem moich ulubionych – dodała.

Całej rozmowy z Reni Jusis w audycji „Cała muzyka” Radia Złote Przeboje możesz posłuchać poniżej:

Zobacz także: Reni Jusis żegna się z francuską przygodą w nowym teledysku [WIDEO]

Reni Jusis o trudnej reakcji na sukces

Gwiazda w rozmowie z Tomkiem Brehelem zdradziła, jak zareagowała na wielki sukces i to, że jej twórczość została doceniona i wyróżniona Fryderykiem. Zdradziła, że nie czuła się dobrze z presją, jaka na nią spadła.

Pamiętam moją pierwszą reakcję na sukces. To był… strach. Po pierwsze takie poczucie presji – co dalej? Jak również nie radziłam sobie z popularnością, z tym, że każdy mógł mnie codziennie klepać po ramieniu, żądać.

Zobacz także: Reni Jusis w coverze hitu Kasi Nosowskiej „Ja pas”

Reni wróciła pamięcią do przykrej sytuacji, która miała miejsce na jednej z warszawskich ulic. Wtedy poczuła, że kariera i sława ma również ciemną stronę.

Na przykład pamiętam moje spotkanie na Marszałkowskiej z panami pod budką z piwem, którzy powiedzieli, że jak nie przyniosę im jutro mojej płyty z autografem, to… to jakoś inaczej to załatwią. To dla młodej dziewczyny było naprawdę zaskakujące i trudne. Nagle poczułam się własnością wszystkich, co spowodowało, że rzadziej wychodziłam z domu.

Audycja „Cała muzyka” tylko w Radiu Złote Przeboje i na zloteprzeboje.pl. Program „Cała Muzyka” w Radiu Złote Przeboje to spotkania z niezwykłymi artystami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej! Najświeższe informacje, rankingi i podsumowania, których nie możesz przegapić! Słuchaj od poniedziałku do piątku od 20:00.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *