"Wystrzałowe wesele": Jennifer Lopez w nowej komedii romantycznej! Zobacz zwiastun » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Wystrzałowe wesele”: Jennifer Lopez w nowej komedii romantycznej! Zobacz zwiastun

„Wystrzałowe wesele”: Jennifer Lopez w nowej komedii romantycznej! Zobacz zwiastun

„Dopóki śmierć nas nie rozłączy” to niepokojący wydźwięk nadchodzącego filmu reżysera Jasona Moore’a, który łączy thrillery, romanse i komedie w filmy pełne akcji.

Jennifer Lopez wybierze Josha Duhamela czy Lenny’ego Kravitza? Zobacz zwiastun „Wystrzałowego wesela” w gwiazdorskiej obsadzie. To nietypowa komedia romantyczna, sporo w niej humoru prosto z „Białego Lotosu” czy „Kac Vegas”. Niewątpliwie jest to zasługą tegorocznej laureatki Emmy, Jennifer Coolidge grającej przyszłą teściową J.Lo .

Głównymi bohaterami filmu „Wystrzałowe wesele” jest para narzeczonych: Darcy (w tej roli Jennifer Lopez) i Tom (Josh Duhamel). Planują w końcu sformalizować swój związek, ale zamieszanie wokół przygotowań do ślubu i wesela wyssie z nich całą energię i entuzjazm. Swoje trzy grosze dołożą też Carol (Jennifer Coolidge), matka pana młodego, oraz Sean, były chłopak Darcy, w którego wcielił się Lenny Kravitz. Na domiar złego, na uroczystości, która zostanie zorganizowana na rajskiej wyspie, pojawią się nieoczekiwani goście. I tak przysięga „nie opuszczę cię aż do śmierci” nabierze nowego wymiaru.

Zobacz zwiastun:

Decyzja o obsadzeniu Lopeza nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że produkcja ta jest drugim z rzędu filmem o tematyce ślubnej. Jej pierwszym był „Marry Me” Universal Pictures, muzyczny romans, który trafił do kin w lutym 2022 roku.

Premiera filmu zaplanowana jest na 27 stycznia 2023 roku na platformie Amazon Prime Video.

Polecamy również: